Nature's Harmony and Wellbeing

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: zsiba77, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Testápolók

Tökéletesen véd az UVA és UVB sugárzás káros hatásai ellen.

A termék garantálja a BSRS 2008 (Boots Star Rating System) által felállított 3 stars*** azaz 3 csillagos minősítést, amely jelzi, hogy a termék, optimális mértékben biztosítja a védelmet az UVA sugárzás ellen , továbbá megfelelő arányban tartalmazzák az UVA és UVB szűrőket.

Az UVA és UVB szűrők mikrokapszulázott szemcséi növényi eredetűek, ily módon nincsenek közvetlen kapcsolatba a bőrrel, ami alkalmassá teszi a készítményeket, hogy érzékeny bőrűek is használhassák, illetve biztosítják az elhúzódó védőhatást.

A termék nickel tesztelt, parabén mentes és vízálló.