Nature's Harmony and Wellbeing

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: zsiba77, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Tusfürdők

Chianti borral és Vörös szőlő bor kivonattal

A Beauty Nectar tusfürdő használatával, a zuhanyzás egyfajta kellemes kikapcsolódássá, rituálévá válik. A Chianti borral, Vörös szőlő borral, szőlő vízzel és szőlőmaggal valamint szőlőmag olajjal dúsított puhahabja gyengéden tisztítja és táplálja a bőrt, és gondoskodik a hidratációjáról is. Regeneráló hatású készítmény,kellemesen illatos és ragyogóvá varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml