Naturigin

Ár:   €12   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   €12
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték természetes olajokkal.

• 100% SLS-mentes, ammóniamentes, resorcinolmentes, parabénmentes,
  • minden hajtípusra
  • professzionális minőség

uaim

2017. július 11.

Tehát Beige Golden Blonde, nagy álmom volt a dobozon lévő szín alapján és végre eljutott hozzám, és utána jött a forró leves. Nem olyan tiszta mint ahogy állítják nekem kimarta a fejem és a hajat és szárítja plusz hullik tőle. Illata nem nagyon van könnyen keverhető krémes és felvihető. A hajam natúr sötétszőke volt mikor felkentem. A hajam rikitó narancspiros lett sárgás beütéssel, iszonyat hogy néztem ki. Irtam nekik nem adták vissza a pénzem bár azt írták ez nem fordulhatott volna elő. Ezt a terméket senkinek de senkinek nem ajánlom. Mivel egy pontot muszáj adni ezért kapja csak meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

Katie

2016. március 12.

Feketét (2.0) használtam ma. Nem irritált, igazából egyáltalán nem is éreztem, hogy a fejemen volt, bár kérdéses, hogy ez mennyire jó, lehet, hogy csak annyit jelent, hogy az első hajmosásnál búcsút inthetek az egész festésnek. Remélem, nem így lesz. Az összetevői úgy-ahogy elmennek. Nem annyira natúr meg organikus, mint azt a csomagolás állítja, a resorcinolmentesség pl. az apró betűs rész szerint csak bizonyos színekre vonatkozik, és az enyém pont nincs köztük. De persze ezzel tisztában voltam, amikor megvettem, és azért mégse annyi méreg van benne, mint egy átlagos hajfestékben. Előbb-utóbb ráveszem magam, hogy áttérjek a hennára, mert a hajszínről nem szeretnék lemondani.
Még egy negatívum, hogy nehéz beszerezni, még itt kint az UK-ban is, netről kell megrendelni Írországból. Boltban legalábbis még nem láttam sehol.

Szerk.: Annyit már biztosan elmondhatok, hogy 1-2 hajmosást kibír a szín. Nem is nagyon ereszt, úgyhogy nagyon remélem, hogy tartós lesz.

Szerk.2: Egyáltalán nem kopik, jó minőségű. Teljesen elégedett vagyok vele, az egy csillag levonás csak az összetevőkkel kapcsolatos csalás miatt jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.