Naturila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: N.A., Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Természetes, aromaterápiás sampon normál és zsíros hajra.

Ez a sampon kíméletes cukortenzid összetevőjével tisztít, illóolaj tartalmával erőteljesen vitalizál, faggyútermelést szabályoz.
A hajat nem szárítja, és kevésbé habzik, mint a kémiai tisztítószerek.

• Tartalmaz vitaminokban és tápanyagokban gazdag aloe verát, valamint rizsproteint, mely hidratálja a hajat, és jó tartást ad neki.
  • A rozmaring illóolaj revitalizálja a hajat és a fejbőrt. Baktérium és gombaölő hatásánál fogva gátolja a mikroorganizmusok elszaporodását. A zsálya erős baktériumölő hatásával és zsírbontó tulajdonságával csökkenti a faggyútermelést, gátolja a hajhullást.
  • A citrom fertőtlenít, frissít, és a sheborreára hajlamos fejbőrt nyugtatja.

Kiszerelés: 200 ml

Összetevők: víz, cukortenzid, aloe vera, rizsprotein, xanthan, citromsav, szorbit, rozmaring, zsálya és citrom illóolaj, sodium benzoát