Naturila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2014. február 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krémes, púderes, könnyen felvihető korrektor. Elfedi a bőrhibákat, pirosságot, szem alatti karikákat. Kímélő, ápoló összetételénél fogva alkalmas a hiperérzékeny,és a szem környéki finom bőr ápolására is. Értékes növényi olajoknak, vajaknak és ásványi anyagoknak köszönhetően nyugtatja (cink oxid), ápolja a bőrt (vadrózsa olaj, shea vaj), hatékony a szem könyéki apró ráncok ellen (ligetszépe olaj). Nem tartalmaz illatanyagot, tartósítót, színezéke természetes ásványi pigment.

Színe halvány bézs. (korrektorként világos bőrhöz ajánlott)

Használata: Pöttyözve vidd fel, majd a kisujjaddal ütögetve egyenletesen oszlasd el.

Kiszerelés: 5 g

blanche-neige

2014. május 22.

Nekem tökre tetszik ez a praktikus csomagolás, meg szeretem naturila összetevőit, de ez a korrektor túl világos. Elég sápadt bőröm van, de még ezen is világít a korrektor :/ Konkrétan fehér mikor felkenem...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.