Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. július 26.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

LadyE

2017. szeptember 3.

Ricisnus és kókuszolajos pakolásba keverem, igazából nem rossz, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Lina14

2016. július 29.

én próbáltam samponba, eléggé zsírosította a hajam, arra nem vált be, viszont vazelinnek, nivea krémnek és ennek az olajnak a közreműködésével csináltam egy ajakápolót, ami szépen hidratál, és borsosmenta miatt egy picit meg is duzzadnak az ajkaim(jó értelemben persze), arra teljesen bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Dorcsa

2014. december 18.

Samponba keverem, bízom a hajnövesztő hatásában. Jól bizsereg tőle a fejbőröm, babahajak is nőnek tőle rendesen. A hajam hullik ugyanúgy, de én a hajnövesztés miatt vettem, remélem hamarabb lesz lenövésem és beindulnak a dolgok, de a babahajakat jó jelnek veszem.
Látom itt a kupakkal voltak negatív tapasztalatok. Én semmit nem vettem észre, azt se, hogy gyerekzáras lenne. :D lehet többféle van forgalomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Ladybug90

2013. december 12.

A kupakkal nincs semmi baj. GYEREKZÁRAS. Ami annyit tesz h tenyérrel lefelé nyomod a kupakot és úgy tekered. De a kupak tetején piktogrammon is feltüntetik. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Nyimuska

2013. szeptember 22.

Van még 3 másik illóolajom a naturlandtól, és nem lenne vele baj... ha ki tudnám nyitni. Mind a négy beragadt a 3. használat után, végül ollóval feszítettem fel úgy, hogy most meg visszazárni nem lehet. Ejnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.