Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. július 26.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

alycethetyger

2016. április 17.

Az összes fellelhető olaj közül talan ez a legkedvesebb nekem: az en problémáimra olyan sokoldalú megoldásokat kínál, amiről en azelőtt, hogy elkezdtem tanulgatni az olajak, gyógynövények használatát, nem is tudtam.

Mióta használom, nem viszket a fejborom es rohamos ütemben kezdett nőni a hajam. Az illatát is imádom, nyugtató, alváskönnyítő hatása van, valamint fürdővízbe csepegtetve az említett nyugtató, stresszcsökkentő hatása mellett en bőrnyugtato hatást is tapasztaltam.

Remek készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Remek készítmény.

azsanett

2015. június 7.

Nem túl kellemes az illata, de a hajhullásomat megszüntette, és sok babahajam nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.