Naturland

Ár:   569 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Szépségvitaminok

Reuma, köszvény, cukorbaj, vízkór, csalánkiütés, bőrkiütések, hólyaghurut, magas vérnyomás, gyomor- és bélhurut ellen, valamint vértisztítónak, vizelethajtónak, általános erősítőnek, gyomor- és bélvérzés és a köhögés csillapítására alkalmazható.

Egy púpozott teáskanálnyi (kb. 2-3 g) gyógynövényt egy csészényi (2-2,5 dl) forrásban levő vízzel leöntünk, 10-15 percen át lefedve állni hagyjuk, majd szűrjük.

PiciBrigii

2014. december 27.

Hát fura..nekem szerintem elég kicsi a hólyagom mert egész nap pisilek... de ha ezt iszom (vízhajtó hatású!!) akkor kevesebbet megyek el.. :D A leveleket külön tálba rakom miután a teát átszűrtem, vattakorongot belenyomkodom és nagyon jó a pattanásokra.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

wexie8

2014. július 21.

Ha felfázok, akkor kiegészítésképpen szoktam inni ezt is, és alapjáraton is iszok hetente kb., ártani biztos, hogy nem ártott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.