Naturland

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

devababa

2018. február 25.

Illatdiffuzorban hasznalom. Az elejen nagyon intenziv az illata, de idovel egyaltalan nem lehet erezni.Arban megfelelo, de nem gyozott meg teljesen, mivel picivel gyengebbnek tunik mint az aromax tarsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

alexandraporcelain

2017. március 22.

Egyszer olvastam, hogy porallergiára kifejezetten jó az eukaliptusz illat. Én úgy érzem, hogy bevált, a párologtatást követően tényleg kicsit csökkent az orrdugulás. Még a felmosóvízbe is raktam, nagyon jó illat lett a szobába. :) Fürdővízbe tilos, mert ott csípni fog! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Lyah

2013. szeptember 16.

Megfázásos időszakban és megelőzésképpen a kislányom szobájában párologtatom minden este lefekvés előtt. Előtte Aromaxos volt, és az az igazság, hogy ennek az illata is kevesebb, és ehhez a kevesebb illathoz sokkal többet kell az aroma párologtatóba tennem belőle, úgyhogy bár olcsóbb volt, mint a másik, de ilyet többet nem veszek, mert így nem igazán éri meg. Ha nincs más, és valami mindenképpen kell, akkor ezt is megvenném, míg nem találok valahol aromaxost, de azt hiszem, erre a célra nem ez lesz a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.