Naturland

Ár:   899 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit87, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Száj és orr környékén jelentkező herpesz simplex(I) vírusfertőzés helyi kezelésére.

Összetevők: 1 g gélben 0,40 g Herpesil kivonat (gyógynövények alkoholos kivonata és 0,10% cink szulfát hepahidrát)

Segédanyagok: tisztított víz, 85%-os glicerin, Carbopol 940, poliszorbát 20, trolamin szorbinsav

rnikolett

2019. szeptember 25.

A herpeszt pár nap alatt megszűntette, viszont még látszott a heg utána amikor megjelent mellette egy ujjabb herpesz. Szóval magát a vírust nem tudja kellően megszüntetni, így nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Bolyka

2019. május 31.

Hát megvettem mert olcsóbb volt mint a patikában az Aciclovir vagy a Zovirax de ez semmire se jó. Ragadok tőle és semmi hatása sincs és még az íze is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

macooka

2019. március 18.

Életem első herpesze nagyon durva volt, három hónapig tartott. Nem a tipikus herpesz volt, hogy egy duzzanat és kész, hanem végig a szám körül hatalmas piros foltok mindenhol. Úgy néztem ki, mint akinek felpumpálták az ajkát és jól elcseszték, hámlott is, égett is, borzalmasan ronda volt. Az orvosok nem is tudták mi ez, végső elkeseredésemben pedig rákentem ezt. 2-3 nap alatt rendbe hozta az egész számat, pedig azt hittem örökké már ilyen csúnya maradok :)) Azóta mindig tartok egyet itthon, és rögtön felkenem, ha érzem, hogy rosszalkodik a szám, 1 nap alatt visszahúzza és nem jön ki újra semmi. A párom is ezt használja, ő sajnos hajlamosabb a herpeszre, de neki is mindig beválik. Ez az a krém, amire tényleg azt mondom, hogy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Beata91

2019. március 18.

Előző nap vettem észre, hogy megint kezd kijönni a herpeszem. Elkezdtem egyből ezzel a géllel kenni és másnap is folyamatosan kentem vele és szemmel láthatóan gyógyul. Nem bántam, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Barbi5

2018. május 23.

Tegnap vettem meg, es nagyon biztam a hatasaban mert jokat hallottam rola. Tegnap mar csak szinte egy sebecske volt a herpeszem helyen, de azert meg kenegettem ezzel, hogy a maradek pirosassag is elmuljon, viszont ma reggelre es most nap kozben is erzem, hogy olyan mintha visszajott volna picit a herpesz. Nekem a felkenes utan sem volt egyaltalan steril erzesem es nagyon banom, hogy bekentem vele mert mar tenyleg szinte a semmihol hozta vissza.. En meg egyezer biztos nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

orsi0210

2017. november 30.

Amikor kezdett kijönni a herpesz, még nem volt nálam ez a kenőcs, ezért csak órákkal később tudtam bekenni vele az ajkamat, amikor már kezdett kifejlődni, terebélyesedni :(. Mindenesetre bekentem vele, majd úgy éreztem, hogy még jobban megnőtt. Eléggé elszomorodtam, de azért kentem tovább az ajkamat, és másnapra már valamivel kisebb lett. Harmadnapra pedig alig volt látható, így lényegesen lerövidítette a herpesz gyógyulási idejét kb. 7 napról 3 napra.
Ár-érték arányban 5 csillag, viszont a herpesz kezdeti tüneteit nem enyhítette, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

MormiOrsi

2017. augusztus 28.

Valóban nagyon megéri az árát! Már 3 éve nem jött ki herpeszem, de most nyaralás alatt sikerült egyet beszereznem, így szükségem volt valamire, hogy kezeljem. Előtte mindig drága tapaszokat használtam, de azt kell, hogy mondjam ez a krém simán felveszi velük a versenyt. A 3. napon már csak egy kis var volt a herpesz helyén, ezzel engem meg is győzött, hogy felejtsem el a 3000 forintos tapaszokat, amik kb ugyanezt tudják (csak halkan jegyezném meg, hogy az egyiket anno fennhagytam éjszakára és reggelre olyan kacsaszájjal keltem, mint akinek rosszul sikerült szájfeltöltése volt :D). Szóval én nyugodt szívvel ajánlom, DM-ben könnyen beszerezhető!

Upadet: 1 csillagot levonok, mert visszatért a fertőzés és kicsit agresszívebb terjedelemben és fájdalommal, így kénytelen voltam újra tapaszt venni, mert azzal ha leragasztottam, akkor a kellemetlen égő érzés is jobban tompult, mint a krémmel. Plusz higiénikusabbnak is éreztem. Remélem így már nem fog visszatérni. Nem tudom persze, hogy azért jött-e ki újra ilyen gyorsan, mert ez a krém nem nyírta ki kellőképpen a bacikat vagy más okból, de most biztosra akartam menni és hermetikusan elzárni mindentől, mert ami a krém nagy hátránya, hogy szabadon hagyja a fertőzőt részt. Updatelek majd, ha újra kijönne, mert akkor a tapasz csak annyival lesz jobb, hogy nem ér hozzá a fertőzött felület mindenhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Vvn

2017. április 6.

Mamánál találkoztam először vele.
Felgyorsítja a herpesz gyógyulását, enyhíti az irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Mamánál találkoztam először vele.
Felgyorsítja a herpesz gyógyulását, enyhíti az irritációt.

nikolettazsofia

2017. március 8.

Egyszerűen imádom! Múltkor éreztem, hogy kezd kialakulni egy herpesz a számon, ezért gondoltam kipróbálom ezt a gyógynövényeset, mert a Zoviraxra és társai allergiás vagyok meg nem is nagyon használtak nekem. Mindennap 1x-2x bekentem és a herpesz ki se jött! Se hólyag se semmi csak egy minimális dudor volt amit én éreztem. Nagyon sokáig elég, ezentúl csak ezt használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

AngelHeart80s

2017. február 16.

Nagyon jó!!! 2 napja délelőtt láttam meg, hogy felül-alul herpesz készül az ajkamon lenni, egyből bekentem! Napi 4x használtam, az állaga kicsit a birs alma lekvárra emlékeztet, kicsit ragad, és sárga, de nagyon hatásos!! 3. nap van és alig látszik a herpesz!!!!!! Én még termékkel ennyire nem voltam megelégedve! Ráadásul a Rossmann-ban vettem akciósan 450 Ft-ért! A Richtofit Herpesz Gél-t 800 Ft körül vettem anno a patikában és az csak 5 g!! Napjában a Herpesilt használom itthon, illetve még éjjelre teszek a Richtofit-ból is, hátha még nagyobb lesz a hatás. Amúgy a Richofit láthatatlan, ha elmegy az ember otthonról akkor azt ajánlatos felkenni. De amikor előzőleg herpeszem volt. akkor még csak a Richtofit volt és azzal a szokásos 10 napig tartott a herpesz, igaz, azt nem is kaptam el idejében, egyszer csak ott volt reggelre a sok kis hólyag a szájzugban. Nah, de a Herpesilt bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.