Naturland

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barbol, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A készítmény reumatikus jellegű ízületi gyulladások, izom- és végtagfájdalmak kezelésére, önmagában vagy a gyógyszeres kezelés és a fizioterápia kiegészítőjeként alkalmazható.

A masszázsolaj hatásáért felelős összetevők fontosabb jellemzői: A rozmaringolajgyulladásgátló, izomgörcsoldó hatással rendelkezik. A levendulaolaj gyulladás-csökkentőhatású. A levomentol hűsítő érzetet kelt a bőrön és enyhe helyi érzéstelenítő hatása van.

Összetevők: Rosmarini Aetheroleum, Lavandulae Aetheroleum, Gyapjúviasz-Alkoholok, Folyékony Paraffin

Mundow

2017. július 8.

Elégedett voltam a hatással,azt adja amit ígèr.Van egy jellegzetes gyógynövényillata,ezért csak néha-néha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.