Naturland

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HubertusB, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.

A mellkenőcs használata meghűlés, felső légúti fertőzések és hurutok, valamint köhögés és hörghurut kiegészítő kezelésére ajánlott. Köptető és görcsoldó hatása révén krónikus hörghurut esetén is alkalmazható.

Összetevők:

1 g kenőcsben: 50,0 mg körömvirág- és kamillavirágzat-kivonat (kivonószer: trigliceridek – 96%-os etanol), 10,0 mg eukaliptuszolaj, 10,0 mg malabár-olajfű illóolaj, 5,0 mg kakukkfűolaj, 5,0 mg ánizsolaj.