Naturland

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hatóanyag: 20% etil-butil-acetil-aminopropionát. Vérszívó rovarok távoltartására alkalmas. III. forgalmazási kategóriájú szabadforgalmú rovarriasztó szer. 4-6 órás hatóidővel.

Kiszerelés: 100 ml

Picurka1

2018. október 31.

Nyáron használtam, kampinegzésnél.Elhasználtuk a fél flakont a szúnyog csípésekre megelőzésére de nem nagyon hatott.Igaz jobb volt mintha nem lett volna semmi.De a sima levendulás párna permetem jobb szúnyog távol tartó és sokkal olcsóbb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

pinkil

2014. január 22.

Irtó büdös, de hatásos. Ajánlatos nem szélirányban fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Irtó büdös, de hatásos. Ajánlatos nem szélirányban fújni.

Demonshadow

2014. január 20.

Az illatát egyáltalán nem szeretem, de nálam maximálisan bejött, nem csípnek a szúnyogok, ha tetőtől talpig bekenem vele magam. :) Ráadásul árban is elég jó, én 700 forintért szereztem be egy patikában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Ophelia

2013. július 16.

Nem vagyok elájulva tőle, bár lehet hogy csak az idei szúnyogok immunisak ezekre a cuccokra.. Szóval maximum mérsékelte a vérszívók közeledését, de akárhányszor használtam ALAPOSAN fújva mindenhova, mindig gazdagodtam pár új csípéssel. Az illata nem olyan szörnyű, teljesen átlagos szúnyogriasztó szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

pixie

2013. július 6.

Nem akartam több ezerért ilyesmit venni, ez volt a legolcsóbb - Rossmann, 1000 Ft. 4-6 órásnak nem mondanám a hatását, maximum 2-3 óra. Ennyit tényleg hat. Tetszik, hogy nem hajtógázas, de sajnos nem túl gazdaságos (bár szerintem ebben a kategóriában nincs olyan:)). Négyünknek napi egy használattal (10-15 fújkodás) legfeljebb 2 hétre volt elég. Irritációt szerencsére nem okozott. Az illata olyan tűrhető, tipikus rovarriasztó szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.