Naturland

Ár:   590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kincs121, Módosítva: 2013. június 30.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Ez a gyógyszer a nyálkahártya gombás fertőzése (kandidiázisa), valamint a cukorbetegek külső nemi szervei körül kialakuló bőr-soorjának kezelésére alkalmas ecsetelő. A nátrium-tetraborát enyhe antimycotikus (gombák növekedését gátló) hatású.

sailorluna

2018. szeptember 4.

sajnos hosszú távon nem segített, és elég macerás is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

sajnos hosszú távon nem segített, és elég macerás is volt.

Kacija

2018. augusztus 8.

Kiprobaltam, mivel antibiotikum szedese utan egyenyhebb huvely gyulladas indult be nalam. Kulso viszketes, enyhe ego erzessel. Mar azelso ecseteles utan ereztem a hatasat, tamponnal felszivatva es felhelyezve 2nap alatt tunetmentes lettem. Utana johetett az Idelyn huvelytabletta. Nekem soha nem.hasznaltak a huvelykupok, ez viszont igen. 665.-ft. Nem egy agyonreklamozott ,csodaszernek kikialltott valami es megis hasznal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

devababa

2018. január 13.

Kislanyom szajaban par nap allatt elmult az afta. A jo dolog hogy nem csipi, de kozben fertotlenit. Edeskes az ize, ezert nem gond pici gyerekeknel hasznalni. Csodaszer, nagyon olcso arban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

SophieHarmon

2017. november 15.

Nekem kiszáradt egy foltban a felső ajkam, hámlani kezdet. Korábban már volt ilyesmim a szájzugban, azt mondta rá a háziorvos, hogy gombás eredetű, biztos ittam valaki után, és Canestent írt fel rá. Az be is gyógyította. Aztán másfél hónapig semmi, erre a felső ajkam lett ilyen! Én őszintén szólva a rúzsaimra gyanakodtam. Amúgy csak a párom után szoktam inni, régen is, most is, neki hála égnek semmi baja, bár nem is olyan nyavalyás, mint én. Na, a lényeg, hogy pontosan azt tettem, amit nem szabad, és rágugliztam, hogy mi lehet a megoldás. Azt olvastam főként csecsemőknél fordul elő ez a szájpenész, és ezt írják rá. Jó. Gondoltam kipróbálom. Elmúlott, úgyhogy most boldog vagyok, csak remélem nem is jön vissza ez a nyavalya. Kipróbálom, hogy ha újra rúzsozok, attól elő jön-e...Remélhetőleg tartós lesz a hatása, nekem meg semmi bajom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

artbunny

2014. június 18.

Nekem mandulaműtét után az orvosi műszer, amivel kipeckelték a számat, az felsértette a nyálkahártyát, és olyan fájdalmas hólyagok, fekélyek keletkeztek a számban, hogy alig bírtam kinyitni, nemhogy enni, vagy inni tudtam volna.
Barátnőm, aki ápolónő mondta, hogy ezzel kell kenegetnem mindennap, és segíteni fogja a gyógyulást.
Nem kellett sokáig borogatnom, csak pár napig, és elmúlt. Tökéletesen begyógyította!

Azóta, ha aftám van, ezt előveszem és borogatom vele, hogy hamarabb begyógyuljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Echooo

2013. június 30.

Úú, hölgyeim, ha valaki visszatérő hüvelygombával él együtt (akár ingadozó inzulin miatt is, vagy bármi miatt), ezt használja. Ez volt az egyetlen és első dolog évek óta, ami elmulasztotta a külső viszketést és tamponra feltéve és applikálva az egész fertőzést. 1-2 nap alatt. 3-400 forint egy üveg, csodaszer, pedig én azt hittem, úgy élem le az életem, hogy semmire nem fogom ezt mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

stella06

2013. június 28.

Létezik egy bizonyos, egyébként ártalmatlan genetikai hiba, a térképnyelv. Akinek ilyen van, annak időnként - pl. stressz hatására, de van, hogy minden ok nélkül is - foltokban elkezd hámlani a nyelve felszíne. Ezt néha erősebb-gyengébb érzékenység, fájdalom is kíséri.
Nekem pár éve jelentkezett ez először, és őszintén szólva nagyon megijedtem, hogy mi ez. Mielőtt eljutottam volna egy szájsebészhez, aki végül felvilágosított a dolog mibenlétéről, valamilyen gombás fertőzésre gyanakodtam (vannak veszélyei a Google-diagnosztikának...), és elkezdtem használni ezt. A hatása nem rossz, időlegesen mindig javított a helyzeten, de megszüntetni, hosszabb időre elmulasztani nem tudta. Azóta két dolgot tudtam meg: 1) a térképnyelv magától eltűnik, addig pedig nem ezzel a szerrel kell kezelni; 2) a borax glicerin nagyobb mennyiségben fogyasztva idegmérgező hatású lehet. Szóval nem lett volna szabad olyan sokáig használnom, bár szerencsére nem érzékeltem mellékhatásokat.

Ha valaki úgy gondolja, hogy ez lesz a megoldás valamilyen problémájára, először talán forduljon orvoshoz, akkor is, ha nagyon megijeszti az adott tünet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.