Naturland

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pipcsip, Módosítva: 2012. november 17.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Párologtatásra, aromafürdőhöz, bedörzsöléshez, zsíros, pattanásos arcbőr tisztítására, arcgőzöléshez, arctonikhoz, lábfürdőhöz, korpásodás mérséklésére, horzsolásra, pattanásra, rovarcsípés okozta viszkető érzés enyhítésére.

sailorluna

2018. augusztus 2.

nem a legjobb teafaolaj ár-érték arányban, kevésbé hatásos, és gyorsan elpárolog az üvegből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nuvola

2018. július 7.

A csomagoláson az áll: 100% természetes illóolaj. Vagyis nem 100% teafa, levendula, borsmenta, tudomisén, hanem ezen dolgok felhígított változata. Nem hazudnak, de azért ez a 100%, ami majd' kiböki a szemünket a dobozán, mégis félrevezető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Demonshadow

2018. június 12.

Anyu a néha begyulladni készülő fülére használja, én pedig a köldök tisztítására, fertőtlenítésére. Igazából nincs sokszor használatban, de mind a kettőnknek nagyon hasznos kis cucc. Igaz, hogy szerintem zavaróan erős, kellemetlen szaga van, de ezt meg lehet szokni. Megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Annda

2018. június 12.

Pattanásra tökéletes és fürdésnél pedig nyugtat nem tagadom erős a szaga viszont én nagyon szeretem. Sajnálom, hogy ilyen kevés van egy üvegbe pedig ha tehetném egyfolytában használnám párologtatni, viszont az elég drága mulatság lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Ennie86

2018. március 11.

Nyers gázolaj szaga van. :D Mondjuk ez engem nem zavar mert baromi hasznos herpesznél,pattanásnál, vagy a párologtatóba nyugtatónak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

redrick

2018. február 23.

Intenzív, tartós, napokig érződik, szöveteken használom; sál, poncho és pulóver bőrrel nem érintkező felületére teszek egy-két cseppet. Stresszhelyzetekben vagy enyhe megfázás esetén (amikor még érzem az illatokat) kiváló közérzetjavító, felfrissít és élénkít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Jelizz

2017. október 3.

borzaszto az illata... nemis tudom penesz talan😃 borgyulladasra es pattanasokra hasznaltam, tobbszor kell hasznalni de nem rossz segitett begyogyitani a pattanasokat illetve seruleseket. nem csodaszer de jol teljesit. sajnos nagyon picike es hamar fogy. de ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

LadyE

2017. szeptember 3.

Hajpakolásba tökéletesen bevált, nagyon jól tisztítja a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Hajpakolásba tökéletesen bevált, nagyon jól tisztítja a fejbőrömet.

xszemyx

2017. április 20.

Szóról szóra ugyanaz a véleményem, mint LegallyBlonde krémmániásnak, csak én kifejezetten csalódott vagyok. Remélem valamennyire hatásos lesz hosszútávon, és nem teljes pénzkidobás, mert tényleg sokkal kevésbé koncentrált, mint az Aromax, azt nagyon szerettem. Miért is kellett ezt próbaképp megvenni...?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

hdori23

2017. január 8.

Az eddigi leghatásosabb olaj számomra. Imádom,tökéletes hatás egy éjszaka alatt és az illatát is szeretem. Nálam ez alaptermék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Illatanyagok: Limonene