Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. január 12.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók

Az édes-narancs illóolaj frissítő, bőrfeszesítő hatású, mérsékli a narancsbőr tüneteit.

Jucuus

2019. március 15.

Édesanyámnak vettem, nagyon tetszik neki is az illata, jó vele dolgozni! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Édesanyámnak vettem, nagyon tetszik neki is az illata, jó vele dolgozni! :D

trstimea

2015. október 12.

Finom illata van, kevés is elég belőle és a bőrt is szépen táplálja. Szeretjük! :)
Bár én már más csomagolásban vettem, de valószínűsíthetően ugyanaz a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Bár én már más csomagolásban vettem, de valószínűsíthetően ugyanaz a termék.

victorika

2014. november 22.

Én csak az illata miatt vettem meg, nem számítottam rá, hogy bármit is kezd a narancsbőrömmel, így meglepetésként ért, mikor láthatóan csökkentette a gödröcskéket. Párom is imádja, pillanatok alatt felmelegszik a kezeden, nagyon jól kezelhető, kevés is elég belőle, és sokáig élvezhető az illata is. Totális wellness élmény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Linda0222

2012. november 18.

jó illatú, bár lassan szívódik be, nem a legjobb testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

jó illatú, bár lassan szívódik be, nem a legjobb testápoló.

miraclum

2012. május 17.

Finom illata van, ami a bőrön is megmarad (egy darabig). Én testápoló helyett használtam el.
Nem tudtam hogy ásványi olaj van benne, hát szégyelje magát a gyártó! Nem méltó a nevére, igazán állhatna szőlőmagolajból egészében, nem csak így részben (ráadásul kisebbségben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

porumbkatalin

2011. július 3.

A legfinomabb illatú olaj, amivel találkoztam. Nem csak masszázsra, de fürdés után törölközés előtt is használtam. A bőröm puha és finom illatú lett. A narancsbőr szerintem a masszírozás hatására mérséklődött, de a bőröm gyönyörű lettt tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate