Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. január 12.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók

A levendula illóolaj a gyulladásokra hajlamos érzékeny bőr kiváló ápolószere.

Norcsi0701

2019. január 3.

Kicsit nehezen szívódik be (elvégre egy masszázsolaj, sokáig bírnia kell), de azért tőlem megkapja az 5 csillagot. A bőröm a használata utána sokkal nehezebben szárad ki. Az illata is nagyon jó és bőrnyugtató hatása simán feledteti az apró hibáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Lina77

2016. május 2.

Imádom az illatát,igaz nehezen szívódik fel ,de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Imádom az illatát,igaz nehezen szívódik fel ,de megéri az árát.

queengus

2012. augusztus 25.

Megvettem,de nem masszázsra használom ugyanis ez az olaj egy bőrápolási csodaszer. A könyököm évek óta rettenetesen ki van száradva,semmi,de SEMMI nem használt rá akármit vásároltam. Addig amíg ki nem próbáltam ezt a levendulaolajat. Isteni illata van,csodásan táplál,szinte mindenre jótékony hatása van. Gombaölő,görcsoldó,nyugtató. Egyszerűen imádom,minden fillért megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

bendee91

2012. február 5.

Nagyon nehezen issza be a bőr, így az illetőnek, aki masszírozza sokáig van vele dolga, de ezt a másik csak élvezi.:D Viszont amikor már azt hinnád, hogy beitta még akkor is cuppog a hátad, és nem bírsz semmi ruhát magadra venni. Illata jó, nekem ez a termék van meg, de nem sokszor használtam eddig. Nincs ki masszírozzon.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate