Naturlove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   http://www.naturlove.hu/termek/brownie_ajakapolo.html   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   http://www.naturlove.hu/termek/brownie_ajakapolo.html
Kategória:   Ajakápolók

Kakaóvajas ajakápoló mandulaolajjal és csokoládéval

Fantasztikus hatású ajakápoló kétféle növényi olajjal melyek hatásai erősítik egymást, és megtöltik bőrödet vitalitással. A mandulaolaj hidratál, gyorsan és könnyen felszívódik, és nedvességgel látja el az ajkakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MsKors

2016. július 11.

Kedvencem a narancsos változat, az utolsó cseppig kikotortam a stiftből. Nagyon jó! Mindig egy mini karácsony a számon a nyár kellős közepén is. Azért a strandtáskát nem bírja (melyik igen?) kicsit mászott, de nem volt vészes, nem folyt ki a tartójából, ezért külön plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

OCsilla

2015. szeptember 14.

Jól hidratál, természetes összetevőkből van, de az én ajkaimat csípi a fahéjolaj. Vettem egy narancsosat is, remélem az jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

hvcs

2015. július 20.

Hát nem. Szép összetevők, persze, de ez sem válhat be mindenkinek. Először is a szag-túlérzékenységem: én alig érzem a kakaót a tömény fahéjillattól... ami nekem már bőven túl tömény. Másodszor meg az én túlszáraz ajkamra valahogy nem vált be. Mintha csak még jobban szárítana, meg egyre furcsább ez a szemcsés állag, néha mintha smirglizném vele a számat. Persze egy nagyságrenddel a klasszik carmexek és labellók felett van, de még mindig keresnem kell a tökéletest.

Update: na jóóóó adok még egy csillagot, mert ahogy használom, kezd dominálni a csokiillat. Gyanítom, olyan kis természetes, hogy nem is teljesen egyenletesen oszlik el az anyag :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

koalace

2015. május 28.

Természetes illat, puha ajkak, természtes összetevők, kiváló ár, kiadós mennyiség, mi kell még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

sophie18

2015. április 29.

Igazi finomság, csodás illattal. Az egyéb ajakápolóknál sokszor tapasztaltam, hogy elkezdem használni és ördögi kör lesz, mintha inkabb szárítaná a bőrt, újra és újra kenni kell. Ez más. Puhává tteszi a kiszáradt ajkakat, gyorsan regenerálja... aztán már cask az isteni illata miatt használtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. szeptember 1.

Nagyon finom csokoládé illata van. Jól kenhető állagú, kiválóan hidratálja és ápolja az ajkakat, hatása hosszantartó. A stiftes kiszerelés miatt bárhol, bármikor könnyen használható. Ajánlom kipróbálásra, mert tényleg nagyon jó és teljesen natúr összetevőkkel készül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csoki massza.