Naturol

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avokádóolaj alkalmas a száraz, öregedő bőr ápolására. Magas A, B, C, E vitamin tartalmáért gyakran alkalmazzák arc-és kézkrémben. Masszírozó olajok készítéséhez, mint bázisolajat.

jna

2016. március 6.

Bőrápolásra használom az egész testemen. Folyékony arany.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Bőrápolásra használom az egész testemen. Folyékony arany.

tara95

2014. augusztus 19.

750 ft volt az utolsót hoztam el. A zsíros bőröm mellett felszíni vízhiánnyal küzdök, ami valljuk be vicces kombó...hiába iszom meg a napi vízadagot. A száraz bőrre kitalált nehéz, sűrű krémek szinte azonnal kicsapnak, a shea vaj pedig magában és aloe verával sem volt elég (!). Ez az olaj azonban nagyon jó. Két aprócska cseppet oszlattam el az arcomon és vízhiány okozta ráncocskák sehol. Nincs fényes hatása sem. Remélem hosszú távon is segíteni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

N.A.

2013. április 5.

Körömágy ápolására kiváló, nagyon kellemes, hamar felszívódik. Hajra és arcra túl "nehéz" szerintem, színezett hidratáló krémbe kevertem, először nagyon szépen elegyedett, hamarabb be is szívta a bőröm így keverékként, de "megszáradva" foltos lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

turbolya

2012. december 30.

Brutális egyszerűséggel az arcomra kentem egy kiszáradási krízisben, mert már annyira fájt és semmi nem segített. Hihetetlen, de elég gyorsan nyomtalanul megitta a bőröm, semmi fényes olajnyom nem maradt utána, és meg is nyugodott. Napi szinten nem merném használni, bár egyébként semmi mellékhatását nem tapasztaltam. Pár cseppet azért kevertem a hidratáló krémembe is, gyorssegélyként pedig máskor is be fogom vetni pár alkalmas kúraként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

rucskabeata

2012. március 8.

Én a Dm-be vettem(kb.1200 Ft) és a hozzá tartozó papírra azt írták ,hogy masszázshoz (masszázskrémbe, olajba hozzácsepegtetve) ,párologtatáshoz,parfüm, arcszesz készítéséhez,fürdővízbe, a bőr tisztítása után (hígítva) alkalmas. Különösebb illata nincs csak nagyon minimális (jó mélyen bele kell szippantani ahhoz).Én a "Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval"alá rakom jojoba olajjal hígítva és Szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.