Naturol

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

A citromolajat főként járványos időszakokban érdemes használni a helyiségek légterének fertőtlenítéséhez, légúti panaszok megszüntetéséhez. Inhalálással, illatterápiával kezelhető vele a hörghurut, köhögés, meghűlés, torokgyulladás, fejfájás. De alkalmazható még rovarriasztásra, rovarcsípést enyhítésére is.
Fontos alkotórésze a különböző kozmetikai készítményeknek, bőrgyulladás, hajhullás, korpásodás esetén sikeresen használható. A citrom illóolaja a számos funkciót ellátó máj munkáját serkenti, emésztési zavarok megszüntetésére, méregtelenítésre is alkalmas. Feszültségoldó hatása miatt stressz, fejfájás, szellemi fáradtság esetén alkalmazzuk relaxáláshoz aromalámpában, vagy illatos fürdőben.

FaerieQueene

2013. június 17.

Az illata kellemes. Saját készítésű arckrémbe szoktam tenni, főleg az antibakteriális hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.