Naturol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Gyógytulajdonságait kifejti a mellékvese-hormon szabályozása által a stressz és feszültség okozta férfi-, és női bajokra, például az impotenciára és a klimaxra is.
Emellett hasmenésre, epekőre, cukorbajra és az ödémára is jótékonyan hat.
A bőrápolás területén elsősorban faggyútermelő és gyulladáscsökkentő hatása által a kisebb panaszoktól kezdve az égési sérüléseket is orvosolja.
Az illatszeripari hasznosítás által kozmetikai készítmények alapanyagául szolgál, mivel antimikrobiális hatással is bír amellett, hogy általános közérzetjavító.
Külső felhasználása javasolt: az aromalámpás párologtatás és az illatos aromafürdő.

Kiszerelés: 10 ml

Októberi Lány

2015. május 15.

Imádom! Eddig valahogy óckodtam tőle, szappanokban nem jön ki olyan jól az illata. Na de így! Először kicsit talán levendulára emlékeztet, de aztán kijön a finom citrusos illat is, a kubebához is nagyon hasonlít. Mindenképp jó hangulatba hoz, de én nem csak aroma terápiára használom.
Első sorban a bőrre gyakorolt pozitív hatásai miatt vettem meg. Most a hajmosás utáni almaecetes öblítő vízbe cseppentek belőle, isteni illata lesz a hajamnak (ami a következő hajmosásig is kitart!), plusz szerintem a fejbőrt is ápolja/gyógyítja.
Illetve, arctonikként használok Cosmiós római kamillás hidrolátumot (hamarosan feltöltöm), abba tettem néhány cseppet, jól érzi utána magát a bőröm. Pattanásra is kentem már belőle közvetlenül, azt nem tudom, mennyire segített a gyógyulásban, viszont az tuti, hogy nem az a szétszárítós fajta, egyáltalán nem is csíp, mi több, nyugtat. Eddig ezek a tapasztalataim, de arckrémbe is ki szeretném próbálni, csak még nem találtam ki, milyen formában. Az 5 csillag a további frissítésekig is jár!
Update:
Továbbra is szeretem, bár arcra annyira már nem erőltetem, azt hittem, több eredménye lesz... Ha majd vkit végre találok, aki készít jóféle vizes krémet, abba tetetnék, ártani nem árt alapon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Update:

Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil