Naturol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Frissítő és fertőtlenítő hatása által pórusösszehúzó és tonizáló. Emellett hangulatjavító, élénkítő, görcsoldó, és lázcsillapító, így a gyógyszeripar is igénybe veszi izom- és ízületi fájdalmak, illetve szorongásoldó gyógyhatású készítmények összetevőjeként.

redrick

2016. december 10.

Sál illatosítására használom, parfüm tiltólistás, helyette illóolajokkal dobom fel a komor téli hangulatot. A ruhadarab végére csepegtetek, ügyelve, hogy ne érintkezzen majd a bőrömmel, amikor menetkész állapotba kerül. Kellemes, pár nap után kipárolog és lehet illatot cserélni, sötét szöveten nem hagy nyomot, ha megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.