Naturol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Segítséget nyújt depressziós lehangoltságra érzékeny személyeknek, és kifejezetten ajánlott a téli depresszió kezelésére. Fürdővízhez kevéske tejszínnel, vagy mézzel keverjük, és aromalámpába is csepegtethetjük.
Ha az idegrendszer tonizálás mellett légúti problémákkal is küszködünk, akkor gyors hatást érhetünk el száraz párologtatással: zsebkendőre pöttyentsünk kubeba olajat és mélyen lélegezzük be. Az antivirális illatot szaunához is alkalmazhatjuk, de szokatlan szaga miatt elsősorban privát körben.
Külsőleges alkalmazása valamennyi bőr típusra javasolt: tiszta felületre az érzékeny és a zsíros bőrű gyerekek és felnőttek is használhatják.
A felsoroltak mellett a kubeba olaj aromaterápiás felhasználásnak jelentős területe a lakások, munkahelyek és a kórházak légterének fertőtlenítése, frissítése és szagtalanítása.

Illatanyagok: Litsea Cubeba (May Chang) Oil