Naturol

Ár:   870 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roseblood, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A mandulaolaj a normál és a zsíros bőr testápoló- és masszírozóolaja.

Az avokádó-, a jojoba- és a mandulaolaj egymással is keverhető.

Lilium

2019. január 9.

Én is nagyon szeretem, egy remek illóolaj, viszont mivel keserű mandulából készül, ezért bőrápolásra nem sokat ér. Ha bőr/hajápolót kerestek, akkor mindenképp nézzétek meg az INCI-t. Az édes mandulát -amit bőrápolásra használnak- sweet almond néven találjátok meg, míg az illóolajat -ami például ez is- bitter almond néven keressétek. Ennek az olajnak inkább csak az illata jó, az viszont nagyon! Én párologtatóba csepegtetek, hihetetlenül megnyugtató! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Roseblood

2015. június 3.

Én nagyon szeretem. Kéz- és körömbőrápolásra vettem, és abszolút bevált. Jól felpuhítja a körömre nőtt bőrt, így sokkal könnyebben vissza lehet nyomkodni azt a helyére. Emellett viszonylag hamar beszívódik, így néha a szemem köré is kenem, de ott a hidratálás mellett nincs túl sok más hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.