Naturol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Az illóolaj fertőtlenítő és antibakteriális, emellett emésztést javító és görcsoldó hatású, ezért készítmények egyik alkotórészeként hasznosítják.
Emellett számos gyógyító hatása ismert a sárga színű narancsolajnak: főként hat az emésztésre és a tüdőre, étvágygerjesztő, epehajtó, hurutoldó, köhögéscsillapító; serkenti a vérkeringést, vértisztító, szíverősítő, lázcsillapító, és kedélyjavító.
A keserű narancsból készült illóolajat elsősorban légúti fertőzések idején alkalmazzák légtérillatosításra, valamint masszázs- és fürdőolajok alkotórészeként.
A gyümölcsös kellemes narancsillat felélénkít legyőzi a stresszt és a feszültséget, alkalmazhatjuk fürdővízben, párologtatással, bedörzsöléssel és szájöblögetéssel is, keverve rózsafa- citromfű- vagy bergamottolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natasa

2018. december 29.

Aroma diffúzorban használtam most legutóbb. Régebben is próbáltam már narancsolajat, és nagyon kellemes illatra emlékeztem. Nem rossz, de lehetne kicsit erősebb. A hatása biztos jó, bár most olvasom, hogy étvágygerjesztő is...na az most nem nagyon kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 29.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil