Naturol

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-os tisztaságú, minőségi rozmaring illóolaj. Ideális zsíros, problémás bőrre lemosóként, koprás hajra, valamint hajhullás ellen samponba keverve.

cigarettamacska

2019. május 20.

Hajpakolást és hajöblítőt is készítek belőle. Hajpakolás: 1 ek. olivaolaj, 1 ek. kókuszolaj, pár csepp rozmaring olaj. Ezt alaposan beledörzsölöm a fejbőrömbe, illetve az egész hajhosszra és ameddig csak időm engedi rajta is hagyom. Hajöblítő: 1 ek. csalántea, 1 ek. diófalevéltea, fél ek. szárított rozmaring, pár csepp rozmaring olaj, 1 liter víz. Hagyom ázni a keveréket 1-2 óráig, majd a hajmosás utolsó lépéseként leöblítem vele a hajamat és nem is mosom ki belőle. Sötét hajra alkalmas csak!
A hajmosást konkrétan kitolta 5 napra, valamint iszonyatosan puha és rugalmas lett tőle a hajam, a fejbőrömet pedig igazán tisztának érzem tőle. Hajhullás téren is jól teljesít, picit csökkentette, de hosszú távon lesz eredménye úgyis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

dzsungelszem

2019. január 18.

Nagyon jó, amióta ezt használom elég hetente 1x hajatmosni. Előtte aromaxosat vettem, hatását tekintve ugyanazt hozza csak ez dm-ben pár száz forinttal olcsóbb, neten feleannyi. Hajmosás után egy literes palackba teszek kb 10 cseppet, azzal öblítem át egyszer, majd még pár cseppet belemaszírozok a fejembe. Gyorsan fogy, nem spórolok vele, de nekem nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Enne

2019. január 7.

Jóféle! Eddig én egyszer, párom kétszer használta. Akkora volumenje lett a hajának, hogy le kellett zseléznie, pedig évek óta nem használ hajformázót. Később zsírosodik a haj tőle. Nagyon várjuk a hajnövekedést is, remélem hamar jelentkezik. A használata szuper friss élmény, szinte érezhető az extra tisztítás és hűsítés. A hajat nem szárítja ki, a fejbőr viszont később zsírosodik. Ez csodaszernek tűnik. Jövök frissíteni, amint van újdonság!

Plusz infó: A dm-ben nagyon drágán vettem (kb. 1200 Ft-ért), Euro Family-ben csak 7-800 körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

artep

2019. január 7.

Hajhullásra nem vált be, viszont a zsírosodást csökkenti, illetve sok babahajam nő a hatására. Kb. minden 2. hajmosásnál használom, mert szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Sztellaaaaa

2018. június 26.

Tömény (szerintem ez előny egy illóolaj esetén), árfekvésben jobb mint az aromax rozmaringolaja, hatását tekintve azonos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

nature12

2018. április 1.

Samponban használom, nagyon sok új babahajam nőtt tőle. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

kriszti24242

2017. október 9.

Samponba, ricinusos pakolásban használom hajnövesztési céllal már hónapok óta. Hatása számomra látható és érezhető is, hajam puhább és fényesebb lett, kicsivel gyorsabban is nő. Illata kellemes, hajszárítás után szinte nem is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

klnfranciska

2016. december 2.

Eléggé megszállottja vagyok évek óta, az ilyen hajnövesztő és hajápolási trükköknek, és anno mikor olvastam a rozmaring olajról, úgy voltam vele egye-fene kipróbáljuk. Akkor elég sokat segített, úgyhogy ezen felbuzdulva vettem megint. A samponomba teszek egy pár cseppet. Szerintem szebb tőle a hajam, talán gyorsabban is nő, bár már annyiféle hajnövesztő szert használok, hogy nehéz megmondani melyik használ. De mindenesetre imádom. Én szeretem az illatát is, szép tőle a hajam. Az biztos, hogy rosszat nem tesz, sőt én úgy vettem észre, hogy inkább jót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

cicapillango

2016. április 3.

kóros hajszépség függőként a hajamra vettem meg, gondoltam naturkozmetikum, plusz jókat olvasni róla, hát egye fene. először a samponomba kevertem és a második samponozás alkalmával vittem fel minden egyes hajmosásánál. az eredmény KATASZTRÓFA. de tényleg. szárított, zsírosított, korpásított, minden ami csak létezik. szóval csavartam egy kicsit a dolgon: hajmosás előtt feloldok 6 cseppet egy liter forróvízben és hagyom picit hülni. addig megmosom a hajam, bebalzsamozom, ezt is leöblítem, majd végül ráöntöm az olajas vizet. nagyon jó illata lesz, sokkal később zsírosodik, puhább, kezelhetőbb, fényesebb. csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

WednesdayAddams

2015. szeptember 28.

Hajnövesztés céljából vettem, a samponomba szoktam pár cseppet tenni belőle. Furcsa, de úgy érzem, mintha jobban tisztítana vele a sampon, de ezt lehet csak az illata miatt képzelem be magamnak. Az almaecetes hajöblítőmbe is szoktam tenni belőle, elveszi az ecet szagát és fényes, puha lesz tőle a sörényem.
Remekül kitolható vele a hajmosások közötti napok száma, aminek nagyon örülök, mert mióta Panthenolt használok a hajamra, azóta jobban zsírosodik, de ez kordában tartja.
Valószínűleg én vagyok az egyetlen beteg lélek, aki szereti az illatát, szerintem kellemes. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, bár még nem használom régóta, így a hajnövesztő hatásáról sem tudok még beszámolni.
Még használgatom kicsit, aztán majd jövök ápdételni a hajnövesztéssel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.