Naturol

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-os tisztaságú, minőségi rozmaring illóolaj. Ideális zsíros, problémás bőrre lemosóként, koprás hajra, valamint hajhullás ellen samponba keverve.

Zsana22

2020. február 21.

Azt hiszem ez volt az oka, hogy korábban kevésbé korpásodott a hajam és több ideig bírta a hajmosások között, ez és a tbs zöldteás samponja, bár tapasztalatom szerint ez erősebb hatású.
Eredetileg hajhullásra vettem illetve, hogy gyorsabban nőjön a hajam, és tényleg több babahajam lett tőle, nem olyan hű csoda történt egy használat után egy este alatt de látszott a változás. Aztán egy ideig elfelejtkeztem róla, mozgalmasabb volt az élet és el is felejtettem magammal vinni. Aztán nézegettem hogy vajon mi az ami változott, mitől lett megint korpásabb és zsírosabb a hajam és azt hiszem már egyértelműen kiderítettem a próbálgatásokkal.
Szóval majdnem csodaszer és nekem még az illata is tetszik.
Abszolút újravevős lesz mostantól és igyekszek nem megfeletkezni róla a saját és a hajam/fejbőröm érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Szóval majdnem csodaszer és nekem még az illata is tetszik.

vkata96

2019. november 23.

Miután rábukkantam erre az olajra, és azt láttam, hogy szinte egyöntetűen azt tapasztaljátok, hogy segít a hajzsírosodáson, rögtön meg is vettem, mert nekem ez már tizenéve fennálló problémám, és semmilyen sampon vagy hajápoló nem segített. Most ezt már egy hónapja használom, hajmosáskor mindkét samponozáshoz 5-6 cseppet keverek. Kétnaponta mosok hajat, úgyhogy elég sokszor használtam már, de sajnos nem érzem úgy, hogy használt. Ahogy olvasom, öblíteni is lehet vele, így majd azt is kipróbálom, hátha jobb a hatása ha benne marad a hajban, de egyelőre 2 csillag, mivel szerencsére nem is rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

cigarettamacska

2019. május 20.

Hajpakolást és hajöblítőt is készítek belőle. Hajpakolás: 1 ek. olivaolaj, 1 ek. kókuszolaj, pár csepp rozmaring olaj. Ezt alaposan beledörzsölöm a fejbőrömbe, illetve az egész hajhosszra és ameddig csak időm engedi rajta is hagyom. Hajöblítő: 1 ek. csalántea, 1 ek. diófalevéltea, fél ek. szárított rozmaring, pár csepp rozmaring olaj, 1 liter víz. Hagyom ázni a keveréket 1-2 óráig, majd a hajmosás utolsó lépéseként leöblítem vele a hajamat és nem is mosom ki belőle. Sötét hajra alkalmas csak!
A hajmosást konkrétan kitolta 5 napra, valamint iszonyatosan puha és rugalmas lett tőle a hajam, a fejbőrömet pedig igazán tisztának érzem tőle. Hajhullás téren is jól teljesít, picit csökkentette, de hosszú távon lesz eredménye úgyis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

dzsungelszem

2019. január 18.

Nagyon jó, amióta ezt használom elég hetente 1x hajatmosni. Előtte aromaxosat vettem, hatását tekintve ugyanazt hozza csak ez dm-ben pár száz forinttal olcsóbb, neten feleannyi. Hajmosás után egy literes palackba teszek kb 10 cseppet, azzal öblítem át egyszer, majd még pár cseppet belemaszírozok a fejembe. Gyorsan fogy, nem spórolok vele, de nekem nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Enne

2019. január 7.

Jóféle! Eddig én egyszer, párom kétszer használta. Akkora volumenje lett a hajának, hogy le kellett zseléznie, pedig évek óta nem használ hajformázót. Később zsírosodik a haj tőle. Nagyon várjuk a hajnövekedést is, remélem hamar jelentkezik. A használata szuper friss élmény, szinte érezhető az extra tisztítás és hűsítés. A hajat nem szárítja ki, a fejbőr viszont később zsírosodik. Ez csodaszernek tűnik. Jövök frissíteni, amint van újdonság!

Plusz infó: A dm-ben nagyon drágán vettem (kb. 1200 Ft-ért), Euro Family-ben csak 7-800 körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

artep

2019. január 7.

Hajhullásra nem vált be, viszont a zsírosodást csökkenti, illetve sok babahajam nő a hatására. Kb. minden 2. hajmosásnál használom, mert szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Sztellaaaaa

2018. június 26.

Tömény (szerintem ez előny egy illóolaj esetén), árfekvésben jobb mint az aromax rozmaringolaja, hatását tekintve azonos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

nature12

2018. április 1.

Samponban használom, nagyon sok új babahajam nőtt tőle. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

kriszti24242

2017. október 9.

Samponba, ricinusos pakolásban használom hajnövesztési céllal már hónapok óta. Hatása számomra látható és érezhető is, hajam puhább és fényesebb lett, kicsivel gyorsabban is nő. Illata kellemes, hajszárítás után szinte nem is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

klnfranciska

2016. december 2.

Eléggé megszállottja vagyok évek óta, az ilyen hajnövesztő és hajápolási trükköknek, és anno mikor olvastam a rozmaring olajról, úgy voltam vele egye-fene kipróbáljuk. Akkor elég sokat segített, úgyhogy ezen felbuzdulva vettem megint. A samponomba teszek egy pár cseppet. Szerintem szebb tőle a hajam, talán gyorsabban is nő, bár már annyiféle hajnövesztő szert használok, hogy nehéz megmondani melyik használ. De mindenesetre imádom. Én szeretem az illatát is, szép tőle a hajam. Az biztos, hogy rosszat nem tesz, sőt én úgy vettem észre, hogy inkább jót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.