Naturol

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-os tisztaságú, minőségi rozmaring illóolaj. Ideális zsíros, problémás bőrre lemosóként, koprás hajra, valamint hajhullás ellen samponba keverve.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gbvr

2024. január 25.

PCOS miatt rengeteg hajam kihullik ezért hajnövesztésre, erősítésre vettem. Már a második üveggel használom, sokáig elég heti 2 hajmosással számolva.
5 cseppet csepegtetek első samponozáshoz, hajmaszírozóval beledolgozom a fejbőrömbe, kb 3 percig, majd rajtahagyom 2 percre és jöhet a második samponozás.
Már az első üveg felénél megjelent rengeteg babahaj, miutan teljesen kifogyott az első üveg azután csodás fényes hajam lett, erősödött és kevésbé töredezett.
Nekem egyértelmű csodaszer, és kellemes illatű is lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Nekem egyértelmű csodaszer, és kellemes illatű is lesz a hajam.

cnagi

2024. január 24.

Ez biztos nem 100 % OS eredeti, szerintem hígított. Én használtam már jó minosegut attól egy csepp már csípte a bőröm, (így teszteltem)ennél 5 csepp sem csinál semmit, nulla hatékonyság, szaga az viszont van. De az nem elég, penzkidobas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 24.

sztinke

2023. szeptember 28.

Még nem használom régóta, csak néhány hete szereztem be. Próbáltam arcra, néhány cseppet tonikhoz/krémhez keverve. Kellemes érzés volt használat közben, mintha hűsített volna, de kicsit eltömítette és kipirosította a bőrömet, úgyhogy olyan szempontból nem a legkomfortosabb. Ettől függetlenül néha lehet, hogy fogom használni, hátha jót tesz zsírosodás ellen, de valószínűleg nem lesz a napi bőrápolási rutinom része.
Egyébként is hajra szántam. Samponhoz csepegtetek belőle, jól átmasszírozom a hajtöveket, fejbőrt vele és pár percig rajta is hagyom. Kellemes, hűsítő érzés, szinte fellélegzik a hajam utána, jó lesz a tapintása és a tartása. Azonban eléggé zsírosít. 1-2 napon belül zsíros, elnehezült lesz a hajam. Ezzel együtt, ha hosszabb távon beválik az érzékeny fejbőrömre és hajnövesztésre, akkor használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

Odri

2023. szeptember 14.

Mindent a világon kipróbáltam már a tövénél zsíros, amúgy szalmaszáraz vacak kis hajamra, ami hullik is, nem kicsit. Ez kábé az utolsó reményem volt, gondoltam egyel több cucc a hajamra, már nem oszt nem szoroz. Az illata nekem tetszett. Kicsit bizsergett tőle a fejbőrö, de nem volt kellemetlen, 5 cseppet raktam a samponomhoz. Utána lemostam, és a balzsamhoz is raktam pár cseppet. Esküszöm már lemosásnál éreztem, hogy lágyabb lett a hajam. Hajszárítás után puhán omlott le a vállamra, SOHA nem volt még ilyen, max fodrász után. Csak tapogattam és nem hittem el. Nagyon remélem, hogy így marad és tartós ez a hatás. A hullásról nem tudok még nyilatkozni, bízom benne, hogy mérsékeli majd, egyelőre abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 14.

pinter.fruzsi

2023. szeptember 8.

Hajnövesztésre/hajhullásra próbáltam ki. Az elején szőlőmag olajba cseppentettem borsmenta illóolajjal és azt masszíroztam be a fejbőrbe, de ez a módszer nekem annyira nem vált be. Ezután elkezdtem a samponhoz csepegtetni 2-3 csepp illóolajat és már egy hónap után sokkal jobb állapotban van a hajam.
Az első amit észrevettem, hogy hajmosás után sokkal fényesebb és puhább lett a hajam. Egy pár hét után már csökkent a hajhullás most pedig mintha új babahajakat vennék észre. Sok mindent kipróbáltam már hajnövesztésre, de úgy tűnik ez az egyik legjobb megoldás. Nemrég elkezdtem kollagén kapszulát is szedni. Nem egyik napról a másikra fog hatni az tény, de nagyon biztató.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

sz.rebeka

2023. augusztus 19.

04.11. hajdúsításra, növekedésre vettem. még csak párszor használtam, a samponomba csepegtetek 5-6 cseppet. tetszik eddig az illata is, majd updatelek

05.15. már vagy 6-7 hete használom, heti 1× mosok hajat. most járok az üveg kb felénél. a fejtetőmön sok babahajam van, szerintem ennek köszönhetem, mivel mást nem használok. szerintem újra fogom venni, de még írok.

05.19. újra vettem mar haromszor, kismertekben nonek a babahajaim, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

05.19. újra vettem mar haromszor, kismertekben nonek a babahajaim, tetszik.

automne

2023. május 9.

Kb. 1 évig használtam hajmosáskor samponba csöpögtettem 5-6 cseppet. Pár percig hagytam a hajamon. Igaz, hogy sem rosszat de egyáltalán semmit nem tett a hajammal. Se nem nőtt gyorsabban a hajam, se nem csökkentette a hajhullást, és baba hajak sem nőttek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 9.

chichi92

2023. május 1.

Olajos hajpakolásba szoktam tenni néhány cseppet, ezt 1 óráig hagyom fent. Hajdúsító hatást sajnos nem értem el tőle, de gyorsabban nőtt a hajam. Tervezem rozmaring vízzel együtt használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

Mrk93

2023. április 17.

Nálam egyértelműen csodaszer. 2 hét alatt látható és érezhető a változás, amit a hajammal művelt. Sokkal kevésbé hullik, fényesebb, puhább, szebbek a hullámok, ráadásul még a fejbőr viszketésemen is segít kicsit. Hajmosáskor használom. Balzsammal/pakolással együtt felviszem és rajta hagyom kb fél órát. Mindennapos használatra nem ajánlom, max jól felhígítva. A hajmosások között rozmaring oldatot használok, amit magamnak készítek. Szár rozmaringokat felöntöm vízzel, majd kb 30 percig főzöm, hűlni hagyom, fújós üvegbe töltöm és lehet is locsolni a fejbőrre, hajhosszra, ez gyengédebb, mint az olaj, mégis ultra hatásos! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 17.

maple

2023. április 15.

Már négyszer újravettem, második hajmosáskor szoktam 2-3 cseppet tenni a samponba és elkeverni. Emellett rozmaring+menta+szegfűszeg+lenmag "teát" is szoktam a fejbőrömre fújni, amibe ugyan úgy teszek egy pár cseppet az illóolajból. Csináltam már külön rozmaring hajolajat is ricinus olajból és 10 csepp rozmaring illóolajból, amit hamar el is használtam. Már tavaly nyár óta használom a rozmaringot hajnövesztésre, és nagyon gyorsan nő tőle a hajam, illetve rengeteg babahajam jött elő azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 15.