Naturol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Elsősorban légúti megbetegedések (például: hörghurut, torok-, és gégegyulladás) húgyúti fertőzések, emésztőrendszeri megbetegedések (például: felfúvódás, hasmenés, bélfertőzés) és borproblémák esetén használják. Hányinger-, és gyulladásgátló, köptető, regeneráló és nemi vágyat fokozó eredménye is ismert.
Masszázsolajba téve enyhíthetjük a fájó izmok, reumás fájdalmak kínjait, de hideg borogatást is készíthetünk, ha rándulás okozta fájdalmat, duzzadást kell csillapítanunk.

Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil