Naturpolc

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Azziz, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Kiváló hidratáló hatású kozmetikai alapanyag,  melyet krémek, szappanok, tonikok és egyéb házi natúr kozmetikumokba ajánlunk.  Alkalmnas száraz, irritált, napégett bőr hűsítésére szánt készítményekhez.

Audry1

2019. szeptember 10.

Én egy másik kiszerelésű társát használom, nem ezt (https://happygreen.hu/images/stories/virtuemart/product/Naturpolc_Aloe_Vera_Gel_100g.jpg).
Nekem ugyanúgy megfelelő a bőrömnek, nem érzem, hogy jobban szárítana, de maradok inkább az Alveola 100%-os aloe vera gélnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

samunagyemese

2019. május 25.

Sajnos nagyon rossz termék. Nemhogy nem hidratál, de kegyetlenül szárít, sőt, olyan komedogén, hogy a fal adja a másikat. Fogalmam sincs mi van benne, de hogy ez nem aloe vera, az biztos. Nekem van itthon egy 4 éves aloe verám, időként szoktam használni, tudom milyen az állaga, hatása. De ez..... Még a Mülleres 90%-os aloe gél is aloább, mint ez. Szerintem ez gyári glicerinzselé.
Pénzkidobás. Sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Pénzkidobás. Sajnálom.

LauraNatura

2019. március 30.

Felkenem es puha hidratalt lesz az arcom.Még szunyogcsipesre,egesre nem probaltam.De eddig nahyon meg vagyok vele elegedve.Olyan mint egy tavaszi hidratalo,friss es termeszetes:)
Tuti ujravevos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Tuti ujravevos.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel