Naturpolc

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az avokádó gyümölcs préselésével nyert, a finomítás során tiszta, sárga színű olajat nyernek. A folyamatban eltávolítja a legtöbb a szagot és ízt, így egy viszonylag „unalmas” késztermék keletkezik, ami kimondottan gazdag E-vitaminban és az esszenciális zsírsavakban, például olajsavban. Kiváló a hidratáló képességű , a száraz bőrre jótékony hatással bír. Regeneráló hatása miatt az öregedő bőrre kitűnő készítményeket lehet felhasználásával alkotni. Természetes védelmet nyújt a napégés ellen.

Audry1

2019. szeptember 10.

Én ezt szeretem a legjobban az összes olajom közül, mert ebben van a legtöbb vitamin. Ennek ellenére szerintem ugyanolyan hatásos külsőleg nézve, mint akár a jojoba olaj akár a csipkebogyó olaj stb. Árilag ez az egyik legolcsóbb, mégis tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil