Naturpolc

Ár:   1275 Ft, 2600 Ft, 4400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Giside, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   1275 Ft, 2600 Ft, 4400 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló hatásával a Naturpolc organikus shea vaj puhítja a bőrt, simává teszi a ráncokat, csökkenti a bőr gyulladását, irritációját. Tápanyagokban és vitaminokban gazdagon vitalizálja bőrt.

Igazolhatóan organikus shea vaj, 100% tisztaságú, adalékanyagoktól mentes. A finomítatlan, organikus shea vaj önmagában is kiváló bőrápoló tulajdonságú. Gazdag zsírsavtartalmú, magas A-, E- és F-vitamin tartalommal bír. Kiválóan alkalmazható száraz bőrre, ekcémás bőrre, ajánlott psoriasissal küzdőknek. Csökkenti az allergiás tüneteket, nyugtatja a bőrt. Bőrregeneráló hatása miatt napégette bőrfelületen is jótékony, terhességi csíkok elkerülésére is ajánlott. Férfiaknak borotválkozás után, kitűnően nyugtatja a sérült vagy irritált bőrt.

LauraNatura

2019. március 30.

szeretem ezt a naturpolc termeket,nekem tetszik ,hogy erzem rajta ezt a termeszetes illatot.
Minosegileg nagyon meg vagyok vele elegedve.Nagyon nagyon sokaig eleg.Estere szoktam en is hasznalni,de mostanaban inkabb kakaovaj,mandula v jojoba olajjal
Osszeolvasztva,majd picit berakom a hutobe es habverovel kremes kremet csinalok belole.(youtubon van vidi)Így jobban kenheto.
Aftikai fekete szappan utan mindig shea vajat hasznalok.
Hasznalata utan mindig olyan mintha az arcom melyebb retegeit toltottek volna fel.Szeretem,de csak estere!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Aftikai fekete szappan utan mindig shea vajat hasznalok.

Giside

2017. november 23.

Az illata engem nem zavar. Nappalra zsiros erzetet hagyna maga utan igy estere erdemes felkenni es ugy aludni.
Nekem olyan luxus es tiszta erzetet ad, olyan termeszetkozeli. Organikus shea vaj. Regota ki akartam mar probalni.
Lecsereltem kidobtam az osszes karos kemikaliat tartalmazo kencemet, helyette ezt vettem. Ajakapolonak, koromapolonak, arcapolonak. Allitolag a pattanasokra es a rancokra is kivalo.
Amugy ez 100 gramm adag es valljuk be szazszor jobban megeri mint a Manna.
Legalabbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Amugy ez 100 gramm adag es valljuk be szazszor jobban megeri mint a Manna.
Legalabbis nekem.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)