Naturpolc

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdagon tartalmaz E-, és B –vitamint, illetve olajsavat, linolsavat, esszenciális zsírsavakat. Hatékony bőrpuhító és könnyen felszívódik a bőrbe. Segít ellensúlyozni a bőrelváltozásokat és nyugtatja az irritált, gyulladt, viszkető, kiszáradt bőrt. Hagyományosan ezt az olajat már használták a korai időkben is masszázsterápiára.

Audry1

2019. szeptember 10.

Én szeretem, azért választok sokszor különféle olajokat, nehogy hozzászokjon a bőröm. Esténként felkenek belőle és hagyom hatni nedves arcon. Nekem hiába száraz az arcbőröm, nehezen szívódik be, de ágyneműn nem hagy nyomot és utána teljesen puha és pattanásmentes az arcom. Az apróbb ráncokon is segít a többi olajos társával együtt. Árilag pedig végképp megéri. Nálam 5 csillag.
Hajpakolásom egyik alap összetevője is az avokádó és argánolaj mellett. Sokkal jobb ilyeneket használni, mint a bolti hajvégápoló olajokat vagy hajpakolásokat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.