Naturprodukt

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A készítmény jótékony hatású kiegészítőszer meghűlés, illetve fertőzéses eredetű hurutos megbetegedéseinek kezelésénél. Enyhíti a köhögési ingert, csökkenti a váladékképződést, elfolyósítja a letapadt váladékot, elősegíti a nyák kiürülését.

bettina28

2017. január 6.

Kiskoromban anyukám mindig ezzel kente a mellkasomat amikor nem akart feljönni a letapadt nyák. Imádtam az illatát és szerintem segített is. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

lovecreams

2016. szeptember 20.

Nagyon szeretem a Dr. Theiss termékeket, de ez kiemelkedik közülük. Finom az illata, eleve a szagolgatása tisztítja a légutakat. Én is csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal, testápolóként is jól funkcionál. Igazi megkönnyebbülést nyújt a megfázásokra:)

update: A torokfájásra is hatásos!:) Bajlódtam, kínlódtam vele..mígnem eszembe jutott, hogy hát miért ne próbálnám meg ezzel..éjszakára bekentem a nyakam és másnapra kifejezetten jobb lett! Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

alizkad

2014. december 18.

Csoda!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Csoda!!

Virág-os

2014. január 5.

Évekkel ezelőtt használtuk utoljára, előtte sok éven keresztül, anyával szintén megfázáskor és meghűléses, köhögéses időszakokban.
Elalvás előtt mellkas, fokozottabb rosszullét esetén a hát bekenése is. Utána sokkal könnyebben lehet kapni levegőt, és gyorsabb, könnyebb elaludni.

Még kapható valahol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Még kapható valahol?

Nicu

2014. január 2.

Csak erősíteni tudom sofie_sz hozzászólását, tényleg nagyon jó megfázásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Csak erősíteni tudom sofie_sz hozzászólását, tényleg nagyon jó megfázásra.

sofie_sz

2013. december 16.

Betegségem alatt rendszerint mentőangyalként lép fel. A mellkasomat szoktam vele bekenni, olyan kellemes érzés, hogy esténként rögtön elalszom tőle. Könnyebben lélegzem ilyenkor, felszakítja a lerakódásokat. Azt hallottam, hogy egy mokkáskanálnyit ha teszünk egy kád vízbe, akkor is nagyon hatékony tud lenni. Lefekvés előtt gyakran az orrom alatt is bekenem vele, egyből kapok levegőt, kitisztul az orrom, pattanásokat nem okoz, a sebes orrot nem irritálja.
Plusz: észrevettem, hogy a mellkasom bőre sokkal puhább és selymesebb, mióta esténként kenegetem vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.