Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Hatóanyagok: O,4O g Calendulae off. flos.extr. [Körömvirág (Ringelblumen) kivonat] 1OO g kenőcsben (kivonószer: széndioxid).

Segédanyagok: kukoricacsíraolaj, sertészsír, aszkorbil-palmitát (E3O4), alfa-tokoferol (E3O7), citromsav, zsírsav-mono-digliceridészter (E471)

98SzAnDi19

2019. november 25.

Életmentő készítmény, bőrgyógyászati kezeléstől érzékeny és vedlik az arcom, a szám is nagyon száraz. A gyógyszertárban kapott célzatosan ilyen esetekre való készítmények csak rontottak a bőrömön, ez a kis kenőcs pár nap alatt rendbe is szedte mindkettőt. mindenképp üjraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Kozmi2

2019. október 31.

Szeretem ezt a krémet. Nincsenek benne fölösleges segédanyagok, abszolút természetes. Mi a pici kiszerelést vettük meg, ami elég drága volt, de megérte. Lassan fogy, mert kevés kell belőle a zsíros állaga miatt. A császáros sebemet kentük vele, ami nagyon szépen meggyógyult. (Bár tudom hogy a gyógyulás a hajlamtól is függ).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

toti

2018. október 2.

Pattanásaim leszárítására vettem. Ár/érték arányban eddig a legjobb. Kézre, lábra is használom, univerzálisnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

juditkaa70

2018. augusztus 10.

Sebre használtam,amit a verejték okozott,. 2 nap alatt szépen elmulasztotta. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nita99kasler

2018. április 22.

Felbontás után kissé zselés-kenőcs állaga volt, de mivel hűtőben kell tartani ezért a továbbiakban kissé keményebb. Nagyon jó sebgyógyítádra. Nekem elvileg atópiás ekcémám van (doki szerint), de én inkább a pikkelysömörre gondolok, a tünetek alapján. Az egész hátam egy nagy seb jelen pillanatban, ezért készítettem egy saját krémet a gyógyszertári ‘mérgek’ helyett. (Saját krémem: sheavaj, körömvirágkenőcs és teafaoljból áll.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

ilke

2018. február 22.

Én a kisebb kiszerelést vettem meg (15 g) két hónapja. Nem tartom hűtőben, de nem változott az állaga. És nagyon lassan fogy, pedig sűrűn használom. A hideg miatt sokszor kirepedezik a kézfejem, este szoktam viszonylag vastagon bekenni a sebes részeket. Reggelre mindig sokkal szebb, és pár nap alatt be is gyógyul. Kézkrémnek nem lenne jó az állaga miatt, de csak a sebeken alkalmazva nagyon hatásos. Legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Luckuska

2018. január 17.

Totális csalódás. Büdös tömény ragacsos zsír az egész, mely filmrétegként csücsül a kezemen (vagy épp ahová felkenem), de fel nem szívódik az is biztos. Nesze semmi fogd meg jól (jó drága pénzért) kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

sophy83

2017. december 30.

A pici kiszerelés ellenére meglepően sokáig elég. Nagyon kevés is elég belőle. Sebekre, gyulladásokra szoktuk használni, nagyon hamar segít begyógyítani a sérüléseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Krisztina76

2017. április 19.

Évek óta használom sebekre és száraz bőrre. Hihetetlen gyors és látványos a hatása. Az összetevői nagyon rendben vannak,még csak hasonlót sem találtam más márkából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

EgeresiLilla

2017. február 15.

A célnak megfelel, de nagyon furcsa állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

A célnak megfelel, de nagyon furcsa állaga van.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0