Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. december 9.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

Milka71

2021. december 8.

Műtét utáni hegre használtam az orvosom ajánlására. Nagyon szépen gyógyította a sebet, engem az illata sem zavart. Ezentúl mindig tartani fogok itthon egy tégellyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 8.

cheetah

2021. szeptember 28.

Imádom, főleg télen hatalmas segítség számomra. Régóta használom, sokszor újravettem már. Az esetleges avasodás ellen pedig az a megoldás, ha felbontás után hűtőbe tesszük (ezt a gyártó is kiköti, elolvasható az üvegen is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Rommie77

2021. augusztus 12.

Semmilyen disznózsír szaga nincs, semleges illata van.
Egyelőre 5 csillag, nagyon megörültem neki, de majd pár hét múlva frissítem a hozzászólásomat. Több dologra is be fogom vetni: varrott sebre, enyhe ekcémára és cserepes ajkakra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Semmilyen disznózsír szaga nincs, semleges illata van.

juditjanka

2021. augusztus 2.

A legkisebb kiszerelés volt meg, de nagyon hamar megavasodott sajnos, mint az avas zsírszalonna, olyan szag fogadott a kinyitásakor. Sajnos a lakásom tényleg meleg, de sajnáltam, mert egyébként egy tényleg nagyon jó kis krém. Mondjuk azt hozzátenném, hogy régen rengeteg körömvirág volt a kertünkbe, és a nagymamám visszereire csináltam melegített házi disznózsírba áztatva a virágát, imádta a nagyim, és nagyon sokat segített tényleg a lábán. Szóval ha tehetitek, simán házilag is próbáljátok ki. Az illata hát olyan amilyen, de mindenhogy csoda a körömvirág! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

julie11

2021. május 28.

Mindig van itthon belőle. Ha kiszárad a bőröm, akkor jobbára ezt a krémet szoktam elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

mafalda

2020. augusztus 20.

Szorgalmasan kenegetem a hajszálereket a lábamon, ami sajnos most nagyon hírtelen jött ki és nem tudom mitől. Sajnos eddig azon nem segített, viszont a szunyogcsipésen igen mert a viszketés rögtön elmúlt. Hiszek benne, de tudom hogy csodát ne várjak egy krémtől. Csupa szép összetevő és kellemes illat. Nem pontozom le, majd max. ha továbbra se lesz javulás a lábamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Karolina94

2020. június 4.

Télen, amikor az orrom tiszta vörös és sebes a náthától, akkor ezt használom. Néhány nap alatt rendbehozza. A számra is szoktam használni belőle, ott is csodát tesz általában. Kevés elég belőle, ha kifogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

match50

2020. május 28.

Nagyon jó, kevés kell belőle, és sokáig eláll. Nekem a mellemre ajánlotta a nőgyógyász, hogyha fáj akkor ezzel kenjem és tényleg hat. Az illatát viszont nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

98SzAnDi19

2019. november 25.

Életmentő készítmény, bőrgyógyászati kezeléstől érzékeny és vedlik az arcom, a szám is nagyon száraz. A gyógyszertárban kapott célzatosan ilyen esetekre való készítmények csak rontottak a bőrömön, ez a kis kenőcs pár nap alatt rendbe is szedte mindkettőt. mindenképp üjraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Kozmi2

2019. október 31.

Szeretem ezt a krémet. Nincsenek benne fölösleges segédanyagok, abszolút természetes. Mi a pici kiszerelést vettük meg, ami elég drága volt, de megérte. Lassan fogy, mert kevés kell belőle a zsíros állaga miatt. A császáros sebemet kentük vele, ami nagyon szépen meggyógyult. (Bár tudom hogy a gyógyulás a hajlamtól is függ).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.