Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

mafalda

2020. augusztus 20.

Szorgalmasan kenegetem a hajszálereket a lábamon, ami sajnos most nagyon hírtelen jött ki és nem tudom mitől. Sajnos eddig azon nem segített, viszont a szunyogcsipésen igen mert a viszketés rögtön elmúlt. Hiszek benne, de tudom hogy csodát ne várjak egy krémtől. Csupa szép összetevő és kellemes illat. Nem pontozom le, majd max. ha továbbra se lesz javulás a lábamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Karolina94

2020. június 4.

Télen, amikor az orrom tiszta vörös és sebes a náthától, akkor ezt használom. Néhány nap alatt rendbehozza. A számra is szoktam használni belőle, ott is csodát tesz általában. Kevés elég belőle, ha kifogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

match50

2020. május 28.

Nagyon jó, kevés kell belőle, és sokáig eláll. Nekem a mellemre ajánlotta a nőgyógyász, hogyha fáj akkor ezzel kenjem és tényleg hat. Az illatát viszont nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

98SzAnDi19

2019. november 25.

Életmentő készítmény, bőrgyógyászati kezeléstől érzékeny és vedlik az arcom, a szám is nagyon száraz. A gyógyszertárban kapott célzatosan ilyen esetekre való készítmények csak rontottak a bőrömön, ez a kis kenőcs pár nap alatt rendbe is szedte mindkettőt. mindenképp üjraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Kozmi2

2019. október 31.

Szeretem ezt a krémet. Nincsenek benne fölösleges segédanyagok, abszolút természetes. Mi a pici kiszerelést vettük meg, ami elég drága volt, de megérte. Lassan fogy, mert kevés kell belőle a zsíros állaga miatt. A császáros sebemet kentük vele, ami nagyon szépen meggyógyult. (Bár tudom hogy a gyógyulás a hajlamtól is függ).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

toti

2018. október 2.

Pattanásaim leszárítására vettem. Ár/érték arányban eddig a legjobb. Kézre, lábra is használom, univerzálisnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

juditkaa70

2018. augusztus 10.

Sebre használtam,amit a verejték okozott,. 2 nap alatt szépen elmulasztotta. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nita99kasler

2018. április 22.

Felbontás után kissé zselés-kenőcs állaga volt, de mivel hűtőben kell tartani ezért a továbbiakban kissé keményebb. Nagyon jó sebgyógyítádra. Nekem elvileg atópiás ekcémám van (doki szerint), de én inkább a pikkelysömörre gondolok, a tünetek alapján. Az egész hátam egy nagy seb jelen pillanatban, ezért készítettem egy saját krémet a gyógyszertári ‘mérgek’ helyett. (Saját krémem: sheavaj, körömvirágkenőcs és teafaoljból áll.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

ilke

2018. február 22.

Én a kisebb kiszerelést vettem meg (15 g) két hónapja. Nem tartom hűtőben, de nem változott az állaga. És nagyon lassan fogy, pedig sűrűn használom. A hideg miatt sokszor kirepedezik a kézfejem, este szoktam viszonylag vastagon bekenni a sebes részeket. Reggelre mindig sokkal szebb, és pár nap alatt be is gyógyul. Kézkrémnek nem lenne jó az állaga miatt, de csak a sebeken alkalmazva nagyon hatásos. Legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Luckuska

2018. január 17.

Totális csalódás. Büdös tömény ragacsos zsír az egész, mely filmrétegként csücsül a kezemen (vagy épp ahová felkenem), de fel nem szívódik az is biztos. Nesze semmi fogd meg jól (jó drága pénzért) kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.