Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2023. augusztus 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Samantha

2023. augusztus 17.

Sebhelyre használtam. Nagyon zsíros, kelések, patranasok jöttek ki tőle az arcomon, csak a sebhelyre kentem. Emiatt számomra használhatatlan volt számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. augusztus 17.

Kittyberry

2023. augusztus 7.

Gyulladt pattanások ellen használom, gyors segítség mindig és a sebeket is hamar gyógyítja. A nedvességet is jól tartja hidratáló után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

6vilag

Korcsoport: >54
2023. július 6.

Szemöldök tetoválásra javasolta a kozmetikus, hogy körömvirágos krémet vegyek. A cél az volt, hogy minél később essenek le a varrok (mert maga a tetoválás is tartósabb lesz így), tartsam folyamatosan nedvesen.
Ennek az állaga olyan zselés vagy zselatinos (?), sűrű, tömör, szagtalan. Ezzel kenegetem a szemöldököm, vastagon, naponta többször is. A korábbi tetoválásnál már 5-6 nap után leestek a varrok, e mellett kitoltam ezt az időt 8 napra.
Használtam sebek kezelésére, nagyon sokat segített.
A maradék krémet arra használtam, hogy tettem a kézkrémembe. Esküszöm, hogy nagyon jó ötlet volt, kellően táplál és a néhány barna foltocska kezemen sokkal világosabb lett néhány hónap alatt. Az ekcémát a kezemen nagyon jól karbantartotta, nagyon ritkán jött elő. Időközben a Rossmannban hiánycikk lett, hiába kerestem, ugyan vettem mást ami sokkal olcsóbb,de ennek a nyomába ért. Végül a patikában találtam rá újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 6.

Használtam sebek kezelésére, nagyon sokat segített.

bodzababo

2023. május 16.

Nagyon jó krém. szépen gyógyít:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 16.

Nagyon jó krém. szépen gyógyít:))

Sekhmet

2023. február 12.

Ez az igazi körömvirágkenőcs. Már a színén is látszik a különbség. A legkisebb kiszerelés van itthon, ez is sokáig elég. Még a macskákat is ezzel kentem ivartalanítás után, szépen rendbe tette a sebüket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 12.

Hestia88

2022. december 8.

Nagyon jó! Van egy pici kinyomhatatlan pattanás vagy zsírcsomó az arcomon, amiből sikerült jó nagy sebet csinálom nyomkodással, radírozással. Szépen gyógyította, puhította 1-2 nap alatt, sminkelni is tudtam rá. Nagyon minimális mennyiség elég belőle. Hűtőben tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 8.

Rencsii95

2022. január 2.

Az arcbőröm nagyon piros és sebes volt. A krém szépen halványítja, bár még csak egy hete használom. Mindig lesz itthon belőle. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

Milka71

2021. december 8.

Műtét utáni hegre használtam az orvosom ajánlására. Nagyon szépen gyógyította a sebet, engem az illata sem zavart. Ezentúl mindig tartani fogok itthon egy tégellyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 8.

cheetah

2021. szeptember 28.

Imádom, főleg télen hatalmas segítség számomra. Régóta használom, sokszor újravettem már. Az esetleges avasodás ellen pedig az a megoldás, ha felbontás után hűtőbe tesszük (ezt a gyártó is kiköti, elolvasható az üvegen is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Rommie77

2021. augusztus 12.

Semmilyen disznózsír szaga nincs, semleges illata van.
Egyelőre 5 csillag, nagyon megörültem neki, de majd pár hét múlva frissítem a hozzászólásomat. Több dologra is be fogom vetni: varrott sebre, enyhe ekcémára és cserepes ajkakra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Semmilyen disznózsír szaga nincs, semleges illata van.