Best of Beauty 2019

Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Hatóanyagok: O,4O g Calendulae off. flos.extr. [Körömvirág (Ringelblumen) kivonat] 1OO g kenőcsben (kivonószer: széndioxid).

Segédanyagok: kukoricacsíraolaj, sertészsír, aszkorbil-palmitát (E3O4), alfa-tokoferol (E3O7), citromsav, zsírsav-mono-digliceridészter (E471)

Ár: 1800 Ft , Eladó: Lina13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: személyes átvétel készpénz
toti

2018. október 2.

Pattanásaim leszárítására vettem. Ár/érték arányban eddig a legjobb. Kézre, lábra is használom, univerzálisnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

juditkaa70

2018. augusztus 10.

Sebre használtam,amit a verejték okozott,. 2 nap alatt szépen elmulasztotta. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nita99kasler

2018. április 22.

Felbontás után kissé zselés-kenőcs állaga volt, de mivel hűtőben kell tartani ezért a továbbiakban kissé keményebb. Nagyon jó sebgyógyítádra. Nekem elvileg atópiás ekcémám van (doki szerint), de én inkább a pikkelysömörre gondolok, a tünetek alapján. Az egész hátam egy nagy seb jelen pillanatban, ezért készítettem egy saját krémet a gyógyszertári ‘mérgek’ helyett. (Saját krémem: sheavaj, körömvirágkenőcs és teafaoljból áll.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

ilke

2018. február 22.

Én a kisebb kiszerelést vettem meg (15 g) két hónapja. Nem tartom hűtőben, de nem változott az állaga. És nagyon lassan fogy, pedig sűrűn használom. A hideg miatt sokszor kirepedezik a kézfejem, este szoktam viszonylag vastagon bekenni a sebes részeket. Reggelre mindig sokkal szebb, és pár nap alatt be is gyógyul. Kézkrémnek nem lenne jó az állaga miatt, de csak a sebeken alkalmazva nagyon hatásos. Legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Luckuska

2018. január 17.

Totális csalódás. Büdös tömény ragacsos zsír az egész, mely filmrétegként csücsül a kezemen (vagy épp ahová felkenem), de fel nem szívódik az is biztos. Nesze semmi fogd meg jól (jó drága pénzért) kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

sophy83

2017. december 30.

A pici kiszerelés ellenére meglepően sokáig elég. Nagyon kevés is elég belőle. Sebekre, gyulladásokra szoktuk használni, nagyon hamar segít begyógyítani a sérüléseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Krisztina76

2017. április 19.

Évek óta használom sebekre és száraz bőrre. Hihetetlen gyors és látványos a hatása. Az összetevői nagyon rendben vannak,még csak hasonlót sem találtam más márkából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

EgeresiLilla

2017. február 15.

A célnak megfelel, de nagyon furcsa állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

A célnak megfelel, de nagyon furcsa állaga van.

Nicy011

2016. november 19.

Az arcomra vettem meg, mert arctisztítás után nagyon begyulladt a bőröm. Két hete szenvedek vele, hogy lássak valami javulást, de nem sok. Eszembe jutott a körömvirág. Több termék összetevőjét és hatóanyagtartalmát is megnéztem, de egyikkel se voltam megbarátkozva. Úgy láttam ennek a krémnek van a legmagasabb hatóanyagtartalma. A gyors javulás érdekében döntöttem mellette. Nem bántam meg, mert a krém egy nap alatt lentebb vitte a gyulladást, látványos a javulás. Remélem a zsírossága nem üti ki az arcom. 5 csillagot kap tőlem, mert tényleg meg vagyok elégedve a hatásával. Az én bőröm pattanásra hajlamos, így a későbbiekben, ha kiütne sem adnok neki kevesebb csilagot, mert az alapvető funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

markibogi

2016. szeptember 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a krémet a DM-be, ráadásul a nagyobb kiszerelést, ami kissé drága. Lehet, hogy túl magasra tettem a mércét a krémmel kapcsolatba, ugyanis nem azt hozta, amit vártam. Az tetszik, hogy sertészsír és körömvirág alkotja, tehát az összetevő barátságosak. Mivel hűtőbe kell tárolni, kissé megkeményedik, ami miatt nehéz kiszedni a tégelyből. Nagyon fura felkenni a bőrre, ugyanis nem szívja be. Ha nagyobb mennyiséget raksz a sebre, még le is folyik. Nagyon érződik a zsír szaga. Mind ezt el is viselné az ember lánya, hogyha a hatása szuper lenne. Sajnos én nem ezt tapasztaltam :( A bőröm zsírosabb lett és pattanások jöttek ki rajta. A sebet nem szárította, hanem egy érdekes réteg képződött rajta. Úgy tudnám jellemezni, mikor kiázik egy seb. Sajnos nem jött be és még drága is volt :( Jár a két csillag az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0