Naturprodukt

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2023. augusztus 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A körömvirág tartalmú kenőcs gyulladáscsökkentő, sebgyógyulást elősegítő hatású. Alkalmazható: sebgyógyulás elősegítésére, nehezen gyógyuló sebek, kisfokú (I. fokú) égési sérülések és hosszantartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, kisebb bőrgyulladás, zúzódás, kelések kezelésére, valamint kiszáradt, repedezett bőr ápolására, viszeres panaszok, érgyulladás kezelésére.

Összetétel: 1 g kenőcs hatóanyag tartalma: 4,0 mg körömvirág (Calendula officinalis L., flos), kivonat (kivonószer: széndioxid).
Segédanyagok: finomított kukoricaolaj, sertészsír [1 % antioxidáns tartalommal; kevert természetes tokoferolok (E306), rozmaring kivonat, citromsav, poliszorbát 80, propilénglikol, aszkorbil-palmitát (E304)]

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jossie

2014. szeptember 2.

A tetoválásomra ajánlották annak idején, tökéletesen gyógyította, azóta használom bizonyos időközönként sebekre, nagyon kipirosodott bőrfelületekre, idén nyáron kezdődő napégés ellen is hatásosnak bizonyult. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Dorpuco

2014. szeptember 2.

Múlt héten iszonyúan szenvedtem az allergiától. A szám felett konkrétan úgy éreztem, hogy bőr nem maradt a sok orrfújástól és bármivel kentem iszonyúan csípett. De ez a kis csoda egyáltalán nem bántotta a bőröm sőt! Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

dodika2001

2014. április 21.

Tökéletes a kiszáradt bőr ápolására, hegekre, sebekre, általános testápolásra, és a legjobb az ajkakra, amennyiben egy sűrűbb állagú krémet használtok. Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

GI85

2014. március 29.

Nagyon jó a kiszáradt kezemre. Mindig kell lennie egy körömvirág krémnek itthon.Szeretem. Fura volt, mert én először krémesebb állagút használtam, ez meg zsírosabb volt. De semmi bajom nincs vele. Bár jobban szeretem a krémesebbet, de ettől még ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

hajasbaba

2014. március 15.

A sebeket tényleg nagyon jól gyógyítja, én is igazi körömvirág illatot érzek és semmilyen disznózsír szagot. Viszont nekem iszonyú pattanásokat okoz, még a lábszáramon és a vádlimon is, este bekentem és reggelre nem hittem a szememnek :O Ha csak sebre kenem úgy tényleg jó, de ha elkenődik vagy más bőrfelületre kerül, ott rögtön begyullad a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Luca33

2014. március 2.

Kiskorom óta alap darab a házipatikánkban. Sebekre, égésre, horzsolásra, kidörzsölt orra, alkoholos borogatás alá, száraz bőrre használjuk, több mint 10 éve, még nem okozott csalódást.
Hűtőzés ellenére is meleg krém, olvadós a zsír miatt, szóval ruhára vigyázni!
Az ára miatt nem tökéletes, de messze a legjobb termék, (legalábbis azok közül, amiket eddig próbáltam).
Most nézem, a körömvirágos krémek hasonló árban vannak, úgyhogy ez a tuti, max csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Hűtőzés ellenére is meleg krém, olvadós a zsír miatt, szóval ruhára vigyázni!

ava

Korcsoport: >54
2014. február 4.

Nagyon bevált sérült,kiszáradt bőrre,cserepes ajkakra.Nyugtat,gyógyít,regenerál.Allergiás tüneteket nem okoz, a test bármely részére használva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 4.

cecil

2013. november 25.

A gyulladásokat szépen lehúzza viszont nekem szárítja az arcomat még ha csak a gyulladt részre teszem is, sajnos pont az arcomra vettem, de azért elhasználom. Régebbi rovarcsípések helyét szépen eltünteti. Van egy fél éves műtéti hegem amivel nem foglalkoztam, gondoltam úgyse látszik, de mivel az arcomra nem fogom használni ezt a krémet, kentem vele a heget. 3 használat után a vastag rózsaszín hegből vékony fehér heg lett!!! Hűtőben kell tárolni sajnos és sokszor lusta vagyok elmenni odáig. Szeretem egy helyen tudni a kencéimet lehetőleg a fürdőben vagy hálószobában. Felbontás után 1 év alatt el kell használni!

Az arcomon pattanást okozott :(
Csak sebekre hegekre ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Az arcomon pattanást okozott :(
Csak sebekre hegekre ajánlom!

Serbackaja

2013. augusztus 12.

Régebben nálunk is alapdarab volt itthon, azóta egy olcsóbb körömvirág krémre váltottunk, de elismerem, ez sokkal jobb. Az egyik legjobb krém, főleg az ilyen problémás bőrűeknek,mint én. A náthás, kisebesedett és kiszáradt orrot rendbe hozza, megnyugtatja. Az ekcémás bőrre is jó. Én használom a lábamra is, mert nagyon érzékeny az epilálásra és a borotválásra, a sima testápolók csak még jobban kicsípik a lábam. Ez a krém tökéletesen megnyugtatja. A télen elhanyagolt, repedezettre száradt kezet egy éjszaka alatt puhává varázsolja (kesztyűvel!!). Szinte mindenre jó, az egyik legtutibb krém!! Plusz az illata nem mű parfüm illat, hanem igazi körömvirág illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

boglarka88849

2013. augusztus 6.

Nalunk is alapdarab, hamar rendbehoz egesi seruleseket, orrpirosodast, kifujt szajat. Szeretjuk nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.