Nautilus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2021. március 25.

Kiszerelés:   40 ml és 75 ml

Főbb illatjegyek: barack, bergamott, mandarin narancs, orchidea, ylangylang, jázmin, rózsa, gyöngyvirág, szantál, cédrus, ámra, vetiver

Ria13

2021. március 28.

Nagyon kellemes, szinte megtévesztően hasonló illat, mint a vintage verziójú Dior J’Adore! Az üvege igazán érdekes, különleges mint Verne tengeralattjárója😀 Az illata viszonylag tartós, kellemes, nőies tavaszi-nyári illat. Magyarországon nem hiszem, hogy könnyen beszerezhető, az Ebay-en láttam elég horror árakon eladásra kínált példányokat. Édes, szellősen virágos illat, kompatibilis bármely munkahelyhez, de akár alkalmakra is. Nem a mostani vattacukorka, de egyáltalán nem ódivatú, még vintage hatást sem kelt igazán. Örülök, hogy anno lecsaptam egyre és bár nem a Top5 nálam, szívesen használom❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.