NeBiolina

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Ez a NeBiolina Gyermek fogkrém kíméletesen tisztítja az első fogakat. Támogatja a fogak mineralizációs folyamatait és felfrissíti a szájüreget. A fogkrém különlegessége, hogy minden összetevő élelmiszer-minőségű, így lenyelése ártalmatlan.

Ezen túlmenően mentes: cukor, szacharin, fluorid, színezék és tartósítószer

• ellenőrzött biológiai gazdálkodából származó zab kivonattal
  • érzékeny bőrre dermatológiailag tesztelt
  • szappan, parabén, fenoxietanol, alkohol, SLS, SLES, PEG, színezék, szilikon és paraffin mentes
  • nehézfémekre (nikkel, króm és kobalt) tesztelt (<0,4 ppm)
  • Olaszországban előállítva
  • Minőségét megőrzi: 6 hónap

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)