Neela Vermeire Creations

Ár:   €200   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   €200
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2011.

Fejjegyek: mangó, licsi, kardamom, kömény, fekete ribizli, cistus

Szívjegyek: török rózsa, jázmin sambac absolu, madagaszkári ylang-ylang, tubarózsa, frangipani, gardénia

Alapjegyek: pacsuli, dohány, fehér fák, szantál, cédrus, vanília

Verona5

2020. május 16.

Tényleg ilyen lehet a kortárs India! Nem valószínű, hogy személyesen valaha is lesz alkalmam oda utazni, de ez az illat elhozta nekem az a színességet és lüktetést, ami a képernyőn át sugárzik erről az óriás országról.

Az illat felütése tetszik a legjobban, akkora mangó-licsi löketet kapunk az első percben, hogy azt kívánjuk bárcsak abban csücsülhetnénk egész álló nap!
Friss, lédús, érett, szinte narancsosba hajló illatot kell elképzelni, aki nem szereti a gyümölcsöt, az is azonnal beleharapna! Imádnivaló!

A virágos középső szakasz sajnos rajtam hamar lecseng és után főleg a pacsuli lép előtérbe az illatból, ami nem nagy kedvenc nálam sajna. Ez a fázis kb egy óra alatt halványul el egy szép fás-fűszeres alapra, aminek már a szillázsa is sokkal gyengébb.

Összességében csakis öt csillagra tudom értékelni, mert kiválóan hozza a Bollywood-i csillogást és vibráló színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.