Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A Neogranormon fürdősó a magzatvízre emlékeztető megnyugtató fürdősó a zsíros és normál bőrű baba fürdetéséhez. A magzatvíz pH-ja 8.5. A bázikus só-keverék fürdővízbe adagolva gondoskodik arról, hogy a baba élvezhesse természetes, születése előtt fennálló környezetét.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>