Neoplant

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   gyógyszertárak, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   gyógyszertárak, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Fedezze fel az új kímélő hatású Neoplant sampont, mely a vízesés erejével tisztít, és selymes fényt kölcsönöz a hajnak. Az egyedülálló, komplex hatóanyagai segítenek fenntartani a haj természetes vízháztartását, egészséges anyagcseréjét, tisztító hatása és korpásodás elleni hatása van."

A sampon használata a fejbőr hámlását csökkenti, a gyulladásos folyamatokat lassítja, a korpásodást megakadályozza. Eredményesen használható, ha a fejbőrön gyertyacseppszerű pikkelyek jelennek meg. Különösen pikkelyes, korpádzóan hámló, gyulladásos érzékeny fejbőr, száraz töredezett haj esetén javasolt a használata. A hajat és fejbőrt kíméletesen és alaposan tisztítja. Növényi kivonatot és hidratáló komponenst is tartalmaz.

anitaanett

2020. január 2.

Akkor használtam hónapokig, amikor gyulladt volt a fejbőröm. Az árát sokalltam, ezért levonok 1 csillagot, sajnos hamar el is fogyott egy flankon. Az összes többi gyógysamponnal ellentétben viszont nekem ez az egy márka használt csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.