NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Jumbo, Módosítva: 2013. szeptember 26.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális tisztító folyadék aktív aknés tünetű bőrtípusokra.

• antibakteriális hatás a mandulasavnak és tartársavnak köszönhetően
  • kontrollálja a zsíros, aknés bőrt
  • olyan páciensek részére, akiknek gyengétől, közepes mélységű aknés elváltozások vannak a bőrén

sz.dora

2013. október 14.

Múlt hét pénteken kaptam meg ezt a krémet, és bár még nem régóta használom, de már most érzékelem a pozitív változásokat a bőrömön: kevésbé fényes, és mintha nem lenne annyi mitesszerem sem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.