Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Vadrózsa hatóanyaggal dúsított természetes natúrszappan

Kiszerelés: 150 g

Babooca

2013. augusztus 22.

Tegnap végre élőben is megillatolhattam ezt a rózsakölteményt. Nagyon finom, krémes rózsaillata van,nem az a tolakodó. Az Alterra rózsa szappanjához ugyan nem hasonlít, de nálam lehet, h utódja lesz, ha kivonnák. 2 testvérkéje van még, vmelyik csak fog hasonlítani arra az illatra. :D 200g-os a szappan maga, és a Tescoban találtam rá. Biztosan a polcomon lesz egyszer, mert elragadott a lágy rózsaillata és a természetes összetevői, mint ahogy minden ND szappannál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.