Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A rózsaszín boroszlán és a kandírozott görögdinnye csillogása egy smaragdzöld napos, erdei délután hangulatát idézi.
  • SLS-mentes
  • Paraben-mentes

Kiszerelés: 250 g

Naturmeo

2015. november 6.

Isteni illat és megszokott Nesti hatás: ápol nem szárít, nem csíp. Gazdagon habzik és időtlen időkig elég. Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 31.

Egy kicsit édesebbnek képzeltem, de van benne valami pikáns, ami nagyon tetszik. Tényleg "smaragdzöld" illata van :)! A minősége meg egyszerűen Nesti Dante. Rengeteg márkát kipróbáltam már, ennél jóval drágábbakat is, de azok a nyomába sem érhetnek a Nestinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 31.