Netamin

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: AliceWonderland, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   online, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ligetszépe olaj gazdag esszenciális zsírsavakban, melyek megelőzik a körmök letöredezését és általános egészségüket is megőrzik. A ligetszépe olaj hatóanyagai emellett táplálják a fejbőrt, támogatják az egészséges hajnövekedést, a bőrt rugalmassá teszik és regenerálják. Egyes tanulmányok szerint az olaj enyhíti az ekcémával összefüggő gyulladást, továbbá a betegség kellemetlen tüneteit, mint a viszketés, duzzanat, vörösség, hámlás.

A Netamin Ligetszépe olaj kapszula minden egyes szeme 500 mg ligetszépe olajat tartalmaz.

ribizli2

2017. november 23.

Endokrinológus ajánlotta. A cél az volt, hogy a méhnyaknyákot megvastagítsuk. Szuperül bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

BTLaura

2017. november 2.

Egyszerre szedem a bőröm gondjai és hormonproblémák miatt. Sokat javultak az eredményeim, dietetikus is külön ajánlotta.
A hormonegyensúlyhoz persze más is hozzájárul, de a bőrömön egyértelműen látszik a hatása. Több Netaminos terméket is vettem már, nagyon elégedett vagyok mindegyikkel. Nincsenek bennük felesleges dolgok, az áruk pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.