Neulash

Ár:   22 900 Ft és 36 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3,2 ml és 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evica, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   22 900 Ft és 36 900 Ft
Kiszerelés:   3,2 ml és 6 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A NeuLash hatékonyan ellenálló, biológiailag módosított polipeptidekkel került kifejlesztésre, melyek hasznos, vitalizáló hatású amino- és zsírsavakat tartalmaznak, mellyel elősegítik a fiatalos megjelenést és hatékony védelmet nyújtanak a töredezés ellen. A nátrium-hialuronát, mely az egyik legellenállóbb humektáns, és a hidrolizált glükózaminoglikán együttesen, a nedvesség megkötésével hidratálják a szempillát, és javítják annak rugalmasságát, ellenállását. A biotin, panthenol és tökmag, valamint a nélkülözhetetlen vitaminok és proteinek megújítják és regenerálják a szempillát, ezáltal annak ragyogóbbá, egészségesebbé válnak. A fenti alkotóelemek egymás hatását felerősítve hatnak, s javítják a szempillák tartását.

viragi

2018. augusztus 8.

Még jó pár éve vettem és akkor használtam is, de egy idő után abbahagytam, majd a szekrényben pakolva akadt újra a kezembe és kezdtem megint használni. Még ennyi idő múlva is jó és hatásos. Nem műszempillád lesz, de -számomra- láthatóan hosszítja a pilláimat, pedig van, hogy este elfelejtkezem róla és így nem minden este kenem be vele a pilláim tövét. Nem okoz semmilyen irritációt, allergiát, én elégedett vagyok vele teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ErdelyiDiana

2017. március 10.

Én műszempilla leszedése után döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Nagyon tönkretette a pilláimat a műszempilla, kis csonkok lettek, lefelé álltak kifestés után is kétségbeejtőek voltak. Már egy pici eredménnyel is elégedett lettem volna, de ez a szérum nagyon bevált! Tény, hogy komolyan kell venni és tényleg napi szinten (esténként) kell használni és az eredmény valóban csak 3 hét elteltével mutatkozik de a változás nagyon látványos! Nagyon szépen helyrehozta a pilláimat (tudom, hogy cserélődnek is, de a szérum előtt is erre vártam és nem sokkal lett jobb). Szóval mindenképpen javaslom a használatát. Nekem most egészséges szépek a pilláim, így gyondolom most még láványosabb lesz az eredmény! Az első garnitúra utan rég nem látott emberek a simán csak kifestett pilláimtól el voltak ájulva. Volt aki azt gondolta visszarakattam a műszempillát csak kisebbeket! :) ami persze túlzásnak tűnik, de ennyire látványos volt a hatása!
Nekem nem allergizált, nem éreztem semmilyen mellékhatást. Tus vastagságú a vége, könnyen felvihető, pontosan kenhető, nem folyik szét és nem vagyok tiszta csipa felkelés után (mint pl a ricinus olaj után). Sajnos nem emlékszem pontosan mennyi időre volt elég, de emlékeim szerint kb 6-7 hétre egy 3,2 ml kiszerelés! Tényleg nagyon drága, de aki hasonló problémával küzd mint én, hogy tönkrementek a pillái annak mindenképpen megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

mandala77

2015. december 9.

Szuper szérum! Határozottan dúsabb, hosszabb, sötétebb lett tőle a szempillám, és már rövid használat után is látni lehetett a változást. Körülbelül két hete kenegetem napi egyszer (rendszerint esténként) a pillák tövét, mintha szemkontúrt húznék alul-felül.
A kozmetikusom ajánlotta, és kicsit tartottam tőle, hogy esetleg allergiás reakciót vált ki, mint annyi minden esetemben, de nem. Nem könnyezem tőle, nincs viszkető, égő érzés vagy akár piros szemhéj. Nekem a 3,2 ml-s kiszerelés van, még nem tudom, mennyi ideig lesz elég. Bár horribilis az ára (22 900 ft-ért vettem), ha az eredmény hosszú távú lesz, akkor megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Evica

2013. november 14.

Annyit mondhatok, 100%-osan elégedett vagyok a Neulash-sal! A kívánt hatás eléréséig minden éjszaka lefekvés előtt, mint egy tust, felkentem a szempilláim tövéhez, alul és felül is. Átlátszó, észrevétlen, hamar megszárad, viszketést vagy égő, csípő érzést nem tapasztaltam. Az első 2-3 hét után észrevettem, hogy szempilláim erősebb szálúak, sötétebbek lettek, és egyre több kis szál jelent meg. Elkezdett sűrűsödni a pillasorom alul és felül is. Körülbelül egy hónap után megjelent pár hosszabb szál is, és ez csak folytatódott! Nőttek az új szálak és egyre csak hosszabbodtak. Nem hullanak annyira,mint egyébként, ami kinő, meg is marad! Nyolc hét után úgy gondoltam, elértem a számomra maximális eredményt, így áttértem a 3 naponta való alkalmazásra. Továbbra is szépek a szálak, hosszúak és mennyiségük is megmaradt! A szérum még mindig nem fogyott ki.
Rengeteg dicséretet kaptam már pilláimat illetően, sokan azt hiszik, szálankénti szempillahosszabbítás van fent! Aki gyönyörű, igéző tekintet szeretne TERMÉSZETESEN, mindenképp próbálja ki ezt a fantasztikus szérumot! Kozmetikusként bátran ajánlom ezt a csodaszert! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.