Neuston

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. december 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

E-vitaminban és alfa-tokoferolokban gazdag összetételének köszönhetően bőrkondicionáló, regeneráló, gyulladáscsökkentő hatású. Bőrápolásra önállóan is alkalmazható. Segítséget nyújt a mindennapos bőrápolásban, a problémás, gyulladt, ekcémás arcbőr kezelésében. Megnyugtatja az igénybevett arc- és fejbőrt, hatékonyan regenerálja és fiatalítja a bőrt. Alkalmazása minden bőrtípusra ajánlott. Száraz, töredezett haj és köröm ápolására, illetve hajpakolásként is alkalmazható. Erősíti a hajhagymákat és gyorsítja a haj és köröm növekedését. Segít a terhességi csíkok és a narancsbőr megelőzésében és a már kialakult striák halványításában.

Yette

2019. december 3.

Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ez a termék életében nem látott argán olajat.
Kibontásakor erősen citrusos illata volt, és igen nehézkesen szívódott fel a bőrön.
Senkinek nem ajánlom a termék kipróbálását, én retteneteset csalódtam benne. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Senkinek nem ajánlom a termék kipróbálását, én retteneteset csalódtam benne. :(