Neuston

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: farkas, Módosítva: 2014. október 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Alkalmazás: A fodormenta olaja antimikrobiális, görcsoldó, szélhajtó, epehajtó, nyákoldó, féreghajtó és külsőleg alkalmazva zsíroldó hatású. Az illóolajat elsősorban emésztésjavító és szájápoló készítmények, fogkrémek összetevőjeként használják. A kozmetikai iparban szappanok és kölnik illatösszetevőjeként hasznosítják.

Mentális hatások:  Megújító, frissítő hatása van

Figyelmeztetés: Az illóolaj nem toxikus, nem irritáló, és nem fototoxikus.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nicole74

2021. július 25.

Sajnos ennek van valami fura mellékszaga, nem ilyen a tiszta fodormenta. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 25.