Neuston

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: farkas, Módosítva: 2014. október 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazás: Bőrnyugtató hatású, elősegíti a bőr regenerálódását, hegesedését, emiatt séles körben alkalmazzák a zsíros, pattanásos bőr ápolására. Fertőzésgátló, összehúzó, hegesítő, vizelethajtó, vérzéscsillapító, tonizáló, sebgyógyító.

Mentális hatások:  Csökkenti a depressziót, nyugtató, frissítő, lazító, megújító hatású.

Figyelmeztetés: Az illóolaj nem toxikus, nem irritáló, és nem fototoxikus.

kispajkos

2016. augusztus 5.

Jò minöségü olaj. Szerintem àr érték arànyban is tökéletes. Intenzív ròzsàra emlékeztetö illata van, szoba illatosítàsàra néhàny csepp elegendö belöle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.