Neuston

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Gyulladáscsökkentő, bőrápoló, antibiotikus, gombaölő és regeneráló hatásának köszönhetően számos területen hasznosítható. Fertőzést gátló és gyulladáscsökkentő hatásának köszönhetően segíti a bőrfelület kisebb-nagyobb sérüléseinek gyógyulását, megakadályozva azok elfertőződését. Kitűnő felszívódó képességű, ezért mélyen hidratálja a bőr szöveteit, így ápolja és hidratálja azt, lassítva az öregedési folyamatokat. Az aloe vera magas antioxidáns tartalmának köszönhetően segíti a bőr regenerációját és fiatalon tartását. Magas vitamintartalmának köszönhetően rugalmassá és üdévé teszi a bőrt. Közvetlenül a bőrfelszínen alkalmazva hatékonyan segíthet a reumás fájdalmak és problémák kezelésében, égési sérülések kezelésében, de akár allergiás reakciók, csípések és kiütések kezelésében is. Vérzéscsillapító, fertőtlenítő hatású kivonata elősegíti a sebgyógyulást és a hámosodást, megelőzve a hegek kialakulását.

CzFru

2019. augusztus 12.

Elsőre a 10 ml-es kiszerelést vettem meg, de nagyon bevált, sok mindenre jó: a pattanástól kezdve, a sós tengervíztől széthámlott kezem rendbetételéig, hajvégápolásra, sőt a kezdődő ajakherpeszt is teljesen leállította, erre még a kedvenc teafa olajom sem volt képes, az max enyhítette. Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.