Neuston

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bázisolaj, mely alkalmazható krémek, kenőcsök, szappanok, kozmetikai termékek készítéséhez.

Nashuaaa

2017. május 14.

Nagyon tápláló olaj, bőrszárazságra csodásan működik, gyakorlatilag mindenhová kenegetem. Mondjuk elég kevéske, de próbaként vettem ezt a kicsi kiszerelést, de biztos beruházok a nagyobbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Emolliensek: Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil