Neuston

Ár:   389 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkas, Módosítva: 2014. október 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazás: A termésből kinyert olaj jó idegrendszeri tonizálószer, ezért enyhe fokú depresszió, idegesség, aggódás és stressz esetén javasolják használatát. Bőrtonizáló és fertőtlenítő, ezért zsíros, pattanásos, eltömődött bőr kezelésekor is hatásos. Emellett légúti fertőzések idején is ajánlatos párologtatásra és inhalálószerek alkotórészeként használni a cubebaolajat, mert fontosabb alkotórészei fertőtlenítő és antimikrobiális hatással is rendelkeznek.

Mentális hatások:  A nyugalom olajának is nevezik, főként azoknak ajánlott, akik folyamatos stressznek vannak kitéve és pihenésre vágynak, antidepresszáns.

Figyelmeztetés: Enyhén bőirritáló lehet, fototoxikus hatása nincs.

devababa

2017. október 10.

Parologtatasra vettem, kellemes citrusos illata van. Arban verhetetlen. Csak ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Zellerlevel

2015. december 8.

Szappanba használtam, nekem egy kicsit gyanús volt az ára miatt, mert jóval olcsóbbak a Neuston termékek mint mondjuk egy Aromax, de nekem elég jónak tűnik. Illata finom, és nem irritálta a bőrömet sem. Azt nem tudom, hogy krémbe is jó lenne-e, de az ügyfélszolgálaton megkérdeztem, és azt mondták, hogy tiszta illóolajok, lehet őket kozmetikumokba is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Illatanyagok: Litsea Cubeba (May Chang) Oil